Aktualności

Słodki Dzień Dziecka w Mount Blanc

5 maja 2022

1 czerwca to długo wyczekiwany przez wszystkie nasze pociechy Dzień Dziecka! Dzieciaki marzą, aby w tym szczególnym dniu dostać wymarzone i ciekawe prezenty od swoich bliskich. Jeżeli chcielibyście sprawić dzieciom słodki prezent, to mamy dla Was kilka oryginalnych propozycji!

Słodkie upominki z okazji Dnia Mamy

5 maja 2022

Zbliża się Dzień Matki, który będziemy obchodzić już 26 maja. Z tej okazji przygotowaliśmy słodkie inspiracje na prezenty, ponieważ każda mama zasługuje na chwilę słodkiej uczty.

Pierwsza Komunia Święta

5 kwietnia 2022

Pierwsza Komunia Święta to długo wyczekiwany i ważny dzień w życiu każdego dziecka. Często zastanawiamy się, co powinniśmy wręczyć dziecku w tym wyjątkowym dniu. Mamy dla Państwa kilka słodkich propozycji!

Personalizowane upominki firmowe na każdą okazję

15 marca 2022

Słodkie upominki firmowe z możliwością personalizacji to wspaniała forma promocji każdej firmy. Świetnie nadadzą się dla pracowników, klientów i kontrahentów.

Menu Wiosenne

15 marca 2022

Wraz z nadejściem wiosny, nadchodzi apetyczne Wiosenne Menu, które możecie degustować w naszych kawiarniach. Smakiem przewodnim są Wasze ulubione kruche ciasteczka, czekolada oraz płatki róży. Premierowo pojawiają się także lody makowe, które z pewnością skradną serce nie jednemu z Was!

Słodkie upominki na Wielkanoc

15 marca 2022

Wielkanoc to bardzo radosny czas – pełen nadziei i radości. To wspaniała okazja, aby sprawić swoim bliskim drobny upominek od Mount Blanc.

Słodki Dzień Kobiet z belgijskimi pralinami od Mount Blanc

23 lutego 2022

8 marca swoje święto obchodzić będą wszystkie Kobiety. Zobaczcie, co przygotowaliśmy z tej okazji!

Słodki upominek dla Mężczyzny

23 lutego 2022

Zapraszamy do sprawdzenia, co słodkiego przygotowaliśmy na Dzień Mężczyzn, który przypada już 10 marca!

Słodkie Walentynki w Mount Blanc

2 lutego 2022

Walentynki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dni w roku. W tym wyjątkowym dniu każdy pamięta o swojej ukochanej osobie. Jak co roku – podpowiadamy co wybrać ☺

Dzień Babci i Dziadka

10 stycznia 2022

W styczniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka ☺ To ważne święto w roku zarówno dla wnuków, jak i dla dziadków. Jest to wspaniała okazja, aby podarować swoim ukochanym dziadkom słodki upominek i podziękować za troskę, jaką oni nas obdarzają każdego dnia ☺