Wielka moc słodyczy na Wielkanoc

Wśród świątecznych pralinek z wysokiej jakości belgijskiej czekolady znajdują się między innymi: kurka, baranek, zajączek, kaczuszka, różne pisanki oraz jaja przepiórcze. Każda z nich zachwyca niepowtarzalnym smakiem, kształtem, kunsztem wykonania i przede wszystkim wyjątkowymi nadzieniami – od malinowego, pistacjowego, przez karmelowy, aż do adwokatowego i wielu, wielu innych… Ale to jeszcze nie wszystko! W ofercie pojawiają się także wielkanocne figurki czekoladowe oraz lizaki – zarówno jedne, jak i drugie świetnie sprawdzą się do wielkanocnych zabaw dla dzieci „Co tym razem zostawił dla nas zajączek?”. Frajda gwarantowana!

Oprócz belgijskich pralin z naszej oferty, przygotowaliśmy także piękne bombonierki i różnego rodzaju pudełeczka, które pomieszczą te wszystkie smakołyki. Wśród wielkanocnej oferty wyróżniają się między innymi bombonierki w kształcie jaja z pięknymi pastelowymi grafikami, kolorowe balotynki oraz grawerowane szkatułki. Każdy z tych produktów doskonale sprawdzi się także jako prezent firmowy, który może być także spersonalizowany i zawierać na przykład logo firmy oraz indywidualne życzenia.

Wszystkie te wielkanocne rarytasy znajdą Państwo w sieci naszych pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc (https://bit.ly/3cD8Qko) oraz w naszym sklepie internetowym (https://bit.ly/3oJJjYY), z którego możemy wysłać prezent niespodziankę pod wskazany adres ☺

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz