Czekoladki firmowe

​Czekolada to sprawdzony prezent? Pewnie! Nie znamy osoby, która potrafiłaby się jej oprzeć. Szczególnie gdy jest to czekolada w postaci pralinek o najróżniejszych kształtach i smakach. Pięknie się prezentują i wyśmienicie smakują.

W przypadku prezentów firmowych nie tylko wnętrze opakowania ma znaczenie, ale również jego wygląd. Ważne, aby pudełeczko z pralinkami było gustowne, solidnie wykonane, a co najważniejsze oznaczone logiem Twojej firmy.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór personalizowanych czekoladek dla firm.

Zaczynając od eleganckich balotynek, drewnianych szkatułek Smooth i Decor, klasycznych bombonierek Premium, Vintage, Finesse, po duże, robiące wrażenie Boxy.

Każde z pudełeczek ozdobione eleganckim nadrukiem zaprojektowanym zgodnie z potrzebami naszego klienta.

Jak upiększyć czekoladki dla firm?

Czekoladowe upominki firmowe można upiększyć za pomocą wielu różnych metod:

Grawer- Jedna z najtrwalszych metod znakowania produktów, szczególnie drewnianych szkatułek.

Obwoluta- Kiedy nie mamy możliwości wykonania nadruku bezpośrednio na opakowaniu, sięgamy po obwolutę. Doskonałą formę personalizacji opakowań w podłużnych i kwadratowych kształtach.

Naklejki- Świetny sposób na dekoracje nawet najmniejszej bombonierki.

Wstążki- Bez niej ani rusz. Wstążka doda elegancji i szyku każdemu słodkiemu upominkowi.

Bileciki- Na życzenie klienta możemy dołączyć do bombonierki bilecik z indywidualnym tekstem i logiem firmy.

Kolorowy nadruk UV- Dzięki niemu ograniczenia nie istnieją! Możemy nadrukować na bombonierce zarówno grafikę, jak i zdjęcie lub tekst.

Nadruk premium z lakierem UV- rozwiązanie, które proponujemy na wyjątkowe okazję. Matowy lub błyszczący nadruk nada charakteru i zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Czekoladki z logo firmy to zawsze trafiony prezent, który ucieszy każdego. Eleganckie opakowania zachwycą i pozostawią dobre wrażenie na obdarowanej osobie.