Czekoladki na dzień kobiet

​Pociesza, rozwesela, towarzyszy w chwilach relaksu. To najlepsza przyjaciółka każdej kobiety! O czym mowa? To jasne! O czekoladzie! To właśnie ona sprawdzi się idealnie jako prezent z okazji dnia kobiet.

Czekoladki dla kobiety to zawsze trafiony upominek. Jednak w tym wyjątkowym dniu warto postawić na te w równie wyjątkowej formie. Najlepiej w pięknych bombonierkach dedykowanych na ten wspaniały dzień.

Kobiety uwielbiają kwieciste wzory! Właśnie dlatego przygotowaliśmy przepiękne pudełeczka z kolorowymi, roślinnymi nadrukami. Wśród nich urocze białe balotynki , kuszące pralinkami wyglądającymi przez wycięte w wieczku okienko, bombonierki Secret oraz krągłe wypełnione pysznościami Vintage. Każda z nich ozdobiona bukietem pięknych, kolorowych tulipanów.

Oprócz kwiatów kobiety uwielbiają również pastelowe kolory. Właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiły się również bombonierki z nadrukiem w takiej kolorystyce. Urocza kolekcja So Sweet to odrobina słodkiego luksusu zamknięta w oryginalnych szkatułkach. Każda z nich w odcieniach bieli i pudrowego różu. W środku specjalnie skomponowana kolekcja belgijskich pralinek.

Wśród pasteli królują również bombonierki Finesse i Premium z równie kobiecym, słodkim nadrukiem udekorowanym delikatnymi kwiatuszkami.

Czekoladki na dzień kobiet w nieco innej formie

​Czekoladowe prezenty to nie tylko bombonierki. To również wiele słodkości w zaskakującej formie. Wśród nich zestaw czekoladowych figurek w kształcie pomadek, czekoladowy smartphone i słodkie lizaki misie z serduszkiem. Ale to jeszcze nie wszystko. Równie trafionym prezentem są wyjątkowe czekoladowe tafle z niesamowitymi dodatkami. Tym połączeniom smakowym nie można się oprzeć. ​

Pomysłów na upominek z okazji Dnia kobiet jest wiele! Jedno jest pewne, belgijska czekolada, nie ważne, w jakiej formie będzie zawsze trafionym prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy.