Czekoladki na Halloween

Październikowe szaleństwo pełne strachu i… czekolady

Wszyscy wiedzą, że dobre wychowanie nakazuje podzielić się łakociami z odwiedzającymi nas gośćmi, dlatego na tę okazję Mount Blanc przygotowało kolekcję upiornie słodkich czekoladek w najlepszych Halloweenowych odsłonach. Taka dawka słodkości ucieszy nawet najstraszniejszego potwora. Praliny na Halloween to słodycze w wyjątkowych kształtach kojarzących nam się właśnie z tym świętem. Co więcej, straszne wzory dostrzec możemy też na opakowaniach czekoladek, które pełne są straszliwych dekoracji. Malowane dynie, pajęczyny i wiele innych ozdób, w których przeważają obecne przy tym święcie barwy czerni i pomarańczy. Strach patrzeć, ale przecież nie można się obejść bez ich skosztowania.

Spersonalizowane zestawy czekoladek na Halloween

Zależy Ci, by twój Halloweenowy upominek był naprawdę jedyny w swoim rodzaju i wręcz przerażająco zachwycający? Wybierz więc własny nadruk lub grafikę, która podoba Ci się najbardziej i pokaż ją nam. My wydrukujemy ją na twojej bombonierce, udekorujemy ją twoimi życzeniami czy tekstem. Wszystko zależy tylko od Ciebie! Jeśli chcesz, by twój prezent na tę okazję był też bardzo elegancki, polecamy zestawy pralinek w drewnianych szkatułkach. Większa ilość słodyczy wywoła straszny uśmiech na twarzach wszystkich obdarowanych. Oferujemy czekoladki na Halloween w wielu różnych wariantach.

A może chcesz spędzić Halloween poza domem? Zapraszamy zatem do naszych Pijalni Czekolady i Kawy, w których poczujesz jego atmosferę jeszcze bardziej? Nie czekaj i sam skosztuj smaku upiornych słodyczy!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz