Czekoladki ślubne

Czekolada to prezent, który sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji. Szczególnie w tak słodkim dniu, jakim jest dzień ślubu.

Czekoladki ślubne dla Pary Młodej

Uważasz, że kwiaty są już oklepane? Szukasz czegoś, co je zastąpi? Mamy coś właśnie dla Ciebie. Prawdziwe belgijskie praliny oblane wysokiej jakości czekoladą, która aż rozpływa się w ustach. Każda z nich o innym niepowtarzalnym smaku i kształcie, który zachwyca. Same czekoladki dla Młodej Pary to jeszcze nie wszystko. Ważna jest również ich oprawa. Na tę okazję postaw na gustowne pudełeczko z eleganckim wzorem zaprojektowanym z myślą o Młodej Parze.

Chcesz, aby Twój prezent był zapamiętany na długo? Mamy na to sposób. Wystarczy grawer lub nadruk z Twoimi własnymi życzeniami. Personalizowane prezenty z dedykacją płynąca prosto z serca zostaną zawsze zapamiętane na długi czas i wywołają uśmiech na każdej twarzy. ​​

Czekoladowe podziękowania

Chcesz wyrazić swoje podziękowania uczestnikom wesela? Przygotuj czekoladowe upominki dla swoich gości. Na stoliku obok tabliczki z imieniem umieść malutkie, ale eleganckie bombonierki wypełnione pysznymi czekoladkami. Pudełeczka będą jeszcze bardziej wyjątkowe, jeżeli dodasz na nich datę ślubu i własną dedykację. Taki drobny gest ucieszy każdego. Dodatkowo ważnym elementem wesela są podziękowania dla rodziców. Oprócz bukietu kwiatów warto podarować im coś jeszcze. Świetnie w tej sytuacji sprawdzi się elegancka bombonierka lub szkatułka z naturalnego drewna, której wnętrze wypełnione jest belgijskimi pralinkami o różnych smakowitych nadzieniach.

Czekolada to prezent, który sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji. Szczególnie w tak słodkim dniu, jakim jest dzień ślubu. Pięknie zapakowane belgijskie praliny to upominek weselny, któremu ciężko się oprzeć. Eleganckie pudełeczko z subtelnym wzorem będzie prezentować się wspaniale i bardzo gustownie.