Czekoladowe upominki firmowe

​Premia, bony... a może czekoladki? Bo kto ich nie uwielbia. Belgijskie pralinki to zarazem elegancki i słodki prezent, któremu ciężko się oprzeć. Upominek ten sprawdzi się świetnie na każdą okazję. Święta, gratulacje, podziękowanie... Wystarczy wybrać tylko odpowiednie opakowanie i piękny prezent gotowy.

Czekoladki personalizowane są najlepszym upominkiem firmowym

W naszym sklepie znajduję się ogromny wybór prezentów firmowych. Od zestawów świątecznych, które możecie zobaczyć w naszych aktualnych katalogach, po gustowne upominki dla szefa i kolegów z pracy. Drewniane bombonierki Smooth i Decor, Klasyczne Premium, ponadczasowe Vintage, zamykane na magnes Finesse, Ogromne Box oraz urocze balotynki. Każda z nich z możliwością personalizacji.

Gotowe wzory

Nasza oferta jest bogata w wiele unikalnych wzorów zaprojektowanych przez nasz dział graficzny. Od takich, które wywołają uśmiech na każdej twarzy po te bardzo eleganckie, stonowane np. dla szefa lub szefowej. Każdy z nich z możliwością dodania logo firmy i własnego tekstu.

Stwórz coś swojego

Jeżeli chcecie, aby Wasza bombonierka była wyjątkowa i niepowtarzalna, jeżeli macie już na nią jakiś pomysł to zapraszamy do kontaktu. Razem z naszym działem kreatywnym pomożemy, zrealizować ten projekt i stworzyć bombonierkę dopasowaną w 100% do Waszych potrzeb.

Czekoladki firmowe to zawsze sprawdzony prezent, który śmiało można podarować każdemu, bez względu na okazję. Nawet możemy podarować czekoladki dla szefa, bądź też szefowej. Są one idealnym prezentem dla każdego