Nasze balotynki świąteczne

Jedne z najbardziej klasycznych prezentów na świecie, doskonale spełniają swoją rolę w okresie świątecznym. Piękne, gustowne, a zarazem zaskakujące poprzez świąteczne motywy. Cieszą zarówno oko przed i po otwarciu, a po skosztowaniu jednego z ukrytych w nim skarbów podbijają swoim smakiem nasze podniebienia. Co to takiego? Zapewne domyślacie się, że mowa tu o świątecznych balotynkach Mount Blanc.

Nasze tegoroczne balotynki świąteczne zostały stworzone w kolorze białym, niebieskim, granatowym i czerwonym, wszystkie opatrzone są w świątecznymi motywami oraz firmowym znakiem Mount Blanc. Dodatkowo ozdobione są ozdobną wstążką również z motywem świątecznym.

Klasyczna balotynka w swym wnętrzu skrywa belgijskie pralinki. Jest ona wypełniona aż po brzegi ułożonymi warstwowo pralinkami z różnymi nadzieniami, a każda z nich oblana jest wspaniałą, belgijską czekoladą i starannie otulona papierową foremką. Są wśród nich pralinki o znanym Wam już wyglądzie i smaku, ale zestawy zostały wzbogacone również specjalnymi czekoladkami w kształcie mikołajów, choinek, reniferów i prezencików. Znajdziemy tu świąteczne choinki w najprzeróżniejszych kolorach od tych klasycznych zielonych, przez białe, po czerwone ozdobione oczywiście świątecznymi bombkami i łańcuchami. A może w pudełeczku znajdziemy postać zimowego bałwanka, który zaskoczy nas swoim czekoladowym, przepysznym smakiem, bądź kremowym czy czerwonym kolorem. Wśród świątecznych motywów nie może zabraknąć czekoladek w kształcie orzecha, które przywodzą na myśl święta z dawnych lat, kiedy to na choince zawieszało się właśnie te przysmaki i cieszyły one i tych najmłodszych i tych ciut starszych. Znajdziemy tu również koronę, która zapewne skojarzy nam się z wędrującymi za gwiazdą mędrcami ze wschodu. Lub coś bardziej typowego jak czekoladowe prezenty czy też malutkie, słodziutkie, czekoladowe mikołajki.

Warto pokusić się o dodatkową personalizację balotynki. Może ona zostać zapakowana w ozdobny papier świąteczny w wybranym przez nas kolorze i przewiązana świąteczną wstążką. Można też do tak stworzonego zestawu dołączyć świąteczną dedykację, czy życzenia, które z pewnością obdarowywanej osobie sprawią wielką radość i będą mogły być zachowane na długie lata na pamiątkę tych wyjątkowych świąt Bożego Narodzenia.