Personalizowane prezenty na Walentynki

Wasze wspólne zdjęcie, tekst ulubionej piosenki, osobiste wyznania płynące prosto z serca. Na wieczku pudełeczka lub drewnianej szkatułki możemy umieścić co tylko Wam się zamarzy. Wnętrze zaś uzupełnimy starannie dobranym zestawem belgijskich pralin, które umilą Wam te wspaniałe chwile.

W naszym sklepie online znajdziecie ogromny wybór bombonierek. Zaczynając od malutkich, uroczych balotynek, klasycznych pudełeczek Premium, krągłych Vintage, zamykanych na magnes Finesse, robiących wrażenie Box, po szkatułki Decor i Smooth wykonane z naturalnego drewna. Każdą z nich możemy przyozdobić Waszym indywidualnym projektem, który zachwyci obdarowaną osobę.

W przypadku tego prezentu opakowanie jest ważne, ale tak naprawdę najbardziej liczy się wnętrze. Bo to, co najlepsze skrywa się w środku. Pod wieczkiem każdej z tych bombonierek kryją się belgijskie łakocie. Praliny oblane wysokiej jakości czekoladą z nadzieniami o najróżniejszych smakach: orzechowe, owocowe, karmelowe, marcepanowe... aż 100 rodzajów pralin w białej, mlecznej lub deserowej czekoladzie. Każda z nich jest inna i niepowtarzalna. Każda zachwyci wyglądem i smakiem.

Bombonierka z możliwością personalizacji to najlepszy prezent, jaki możemy podarować ukochanej osobie. Słodki podarek, ozdobiony własnymi życzeniami lub przywołującym wspomnienia zdjęciem wzruszy i pozostanie w pamięci na długi czas.