Pomysł na słodki prezent

W naszym sklepie znajdziecie ogromny wybór bombonierek, na każdą możliwą okazję. Ale czy wśród nich znajdują się takie, które będą idealnym upominkiem dla niej lub słodką niespodzianką dla niego? Oczywiście, że tak!

Pomysł na prezent dla dziewczyny

Kwieciste wzory, eleganckie nadruki, słodkie dedykacje. W naszej ofercie znajduję się mnóstwo czekoladowych prezentów, które ucieszą każde kobiece oko i zadowolą nie jedno podniebienie. Wśród nich urocze balotynki z kokardką, bombonierki w kobiecych kolorach, pudełeczka z nadrukami w kształcie kwiatów oraz zestawy z możliwością personalizacji. Każdy z tych prezentów wypełniony po brzegi, wyśmienitymi belgijskimi pralinkami.

Oprócz bombonierek, świetnym prezentem dla niej będą również czekoladowe figurki. Formy w kształcie bucików, pomadek do ust, czy też tulipanów zaskoczą i wywołają uśmiech na jej twarzy.

Pomysł na prezent dla chłopaka

Panowie uwielbiają czekoladę! Dlatego najlepszym pomysłem na prezent dla mężczyzny będą eleganckie bombonierki w stonowanych, gustownych odcieniach. Wewnątrz każdej z nich to, co czekoladowe łasuchy lubią najbardziej, czyli belgijskie pralinki oblane białą, mleczną, lub deserową czekoladą.

Tak jak w przypadku kobiet, figurki również sprawdzą się idealnie. Tym razem polecamy coś dla fanów elektroniki. Czekoladowy smartphone, karta kredytowa, pad do gry lub tablet to zaskakujący, a jednocześnie zachwycający upominek.