Prezent na Walentynki

Walentynki najbardziej kojarzą nam się z sercami, dlatego z myślą o wszytkich zakochanych przygotowaliśmy praliny w kształcie czerwonych i białych serduszek, ale także poza nimi jak zawsze idealne czekoladowe perły doskonałe jako prezent dla ukochanej. Również dla mężczyzny nasza firma zaprojektowała niebanalne zestawy walentynkowe zawierające pyszne czekoladki na walentynki w kształcie narzędzi czy też konsoli do gry. Intensywna i wyrazista deserowa, delikatna biała i kremowa mleczna belgijska czekolada sprawią, że każdy znajdzie małą słodkość w sam raz dla siebie i swoich bliskich.

Naszą czekoladą nie można się znudzić, bowiem w naszej ofercie znaleźć można także specjalnie przygotowane na Walentynki tafle zrobione z najwyższej jakości belgijskiej czekolady ozdobione delkatnymi płatkami róży. A to wszystko w uroczym walentykowym opakowaniu, które każdy może udoskonalić dzięki możliwości personalizacji. To ona sprawia, że zamówione u nas czekoladki na walentynki oraz inne pralinkowe prezenty stają się jeszcze bardziej wyjątkowe i zachwycają każdego obdarowanego. Każdy może zadecydować jak będzie prezentować się jego zamówienie. Mogą znajdowac się na nim życzenia, napis czy też zdjęcie z drugą połówką. Personalizacja zestawu walentynkowego to znakomity sposób na okazanie drugiej osobie jeszcze więcej miłości.

Czekoladki na walentynki - zamówienie online

W Mount Blanc istnieje możliwość zamówienia prezentu walentynkowego przez internet. Każde zamówienie zostanie dostarczone w wyznaczonym czasie i pod dowolny adres, ponieważ dokładamy wszelkich starań by każdy nasz klient był z nas zadowolony. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia w walentynkowy dzień naszych Pijalni czekolady i kawy, gdzie serwujemy czekoladę w każdej postaci. Delikatna, pyszna i wyrazista, dostępna z wielu odsłonach i wielu smakach. Zapewniamy najlepszą belgijską czekoladę i romantyczny nastrój.