Prezenty na Święta

Wielkanoc to wspaniała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny. To również idealny moment na obdarowanie bliskich słodkim upominkiem. Wybór jest ogromy. My również przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Nasza nowa kolekcja Wielkanocna, to mix prezentów na święta o różnych wzorach, kolorach i kształtach. Wśród klasycznych bombonierek ozdobionych świątecznymi nadrukami znalazły się również pudełeczka w kształcie jajeczek, które zachwycą każdą obdarowaną osobę. Wewnątrz wyśmienite belgijskie praliny w kształcie pisanek, kaczuszek, zajączków i baranków. Każda z czekoladek to słodkie dzieło sztuki. Kształt dopracowany w nawet najmniejszym szczególe, a smak... tego nie da się opisać słowami. Trzeba ich po prostu spróbować.

Czekoladowe prezenty wielkanocne są gwarancją uśmiechu na twarzy każdej obdarowanej osoby. Szczególną radość wywoła królik wielkanocny. Ale nie byle jaki... nasz wykonany jest w całości z przepysznej belgijskiej czekolady. Czekoladowe figurki to trafiony prezent świąteczny, nie zależnie od wieku i upodobań.

Święta Wielkanocne to wspaniała okazja, aby obdarować bliską osobę wyjątkowym, słodkim prezentem. Wysokiej jakości belgijska czekolada to gwarancja uśmiechu na twarzy każdej obdarowanej osoby.