Słodki prezent świąteczny

Jak uniknąć przedświątecznej gorączki i spokojnie, bez zbędnych nerwów i pośpiechu przygotować się do tych wyjątkowych dni? To proste! Wystarczy rozpocząć poszukiwania odpowiednich prezentów na Święta już teraz.

Właśnie dlatego, postanowiliśmy z wyprzedzeniem zaprezentować Państwu naszą nową ofertę zaprojektowaną z myślą o zbliżających się Świętach.

Nowy katalog "Boże Narodzenie 2019" to zbiór wysokiej jakości bombonier, szkatułek, woreczków ozdobnych i balotynek, ozdobionych eleganckimi wzorami i wypełnionych belgijskimi słodkościami, które oczarują każde podniebienie. Każda z nich z możliwością personalizacji. Nasz zespół projektowy służy pomocą w wyborze odpowiedniego produktu dopasowanego do potrzeb oraz budżetu klienta. Grawer, nadruk, obwoluta, naklejka, bilecik, wstążka z logo? U nas zrealizujesz każdy, nawet skomplikowany projekt prezenetu świątecznego.

Wysokiej jakości belgijska czekolada, starannie dobrane nadzienia i dodatki, pełna klasy oprawa w postaci gustownych opakowań z indywidualnym nadrukiem. To wszystko tworzy prezent świąteczny idealny pod choinkę, który przypadnie do gustu każdemu czekoladowemu łasuchowi.