Słodkie podziękowania dla gości weselnych

Ślub to wyjątkowe przeżycie dla każdej Pary. To również masa pracy przy organizacji tego niepowtarzalnego przyjęcia. Dekoracja, zaproszenia, menu... Warto też pamiętać o drobnych upominkach w ramach podziękowania dla gości weselnych oraz rodziców. Co wyrazi więcej niż tysiąc słów? Odpowiedź jest prosta! Wyśmienita, belgijska czekolada. Czekoladowe upominki dla gości weselnych mogą być różne, ale jedno jest pewne! Zawsze będą smaczne. Zaczynając od malutkich, uroczych balotynek po większe bombonierki z klasycznej kolekcji Premium, zamykane na magnes Finesse, krągłe Vintage czy drewniane Decor. Każda z nich wypełniona po brzegi przepysznymi belgijskimi pralinkami, które pod warstwą czekolady skrywają nadzienia w różnych smakach: orzechowe, kawowe, owocowe, marcepanowe, z alkoholem...

Czekoladki dla gości weselnych - gustowny upominek

Bombonierki zaprojektowane z myślą o tym wyjątkowym dniu ozdobione są eleganckimi, a zarazem subtelnymi nadrukami w jasnych kolorach. Istnieje również możliwość dodania własnego, niepowtarzalnego tekstu.

Oprócz czekoladek dla swoich gości bardzo ważne są prezenty dla rodziców. W tej sytuacji najlepiej sprawdza się eleganckie bombonierki ze ślubnej kolekcji Box, które w swoim wnętrzu skrywają aż 21 belgijskich czekoladek ślubnych. Pudełeczko ozdobione własnymi życzeniami wzruszy i pozostanie na długo w pamięci bliskiej osoby.

Wyraź swoją wdzięczność i podziękuj swoim gościom za obecność na tym ważnym wydarzeniu. Podaruj im słodkie upominki, które zachwycą wyglądem i smakiem belgijskiej czekolady.