Upominek na walentynki

Upominki dla Niej

Co najlepiej podarować ukochanej kobiecie? Na początek klasyka. Zestaw pralinek... ale nie byle jakich. Najlepsza i najsłodsza belgijska czekolada otula najróżniejsze smaki m.in. takie, jak smak soczystych owoców czy słodkiego marcepanu. Mmm... a każda pralinka w kształcie podkreślającym wyjątkowość chwili.

Prezentowany zestaw pralinek wymaga odpowiedniej oprawy. Zapakowane np. w szkatułkę z naturalnego drewna, ozdobione motywem walentynkowym na wieku zaskoczą każdego.

Chcesz ukochaniej oddać serce na dłoni? Postaw na zestaw zapakowany w bombonierkę o takim kształcie! Urocze, eleganckie pudełko ze słodkim wnętrzem to strzał w dziesiątkę!

Już wiemy, że czekoladki, to prezent idealny dla kobiety. Jedyny delemat to wielokość zestawu. Jak duży potrzeba, aby druga połówka się podzieliła choćby jedną czekoladką?

Na koniec mamy coś specjalnego dla fanek owoców. Z tych mniej oczywistych czekoladowych wyrobów polecamy z całego serca owoce w czekoladzie. Plastry pomarańczy albo jej kandyzowana skórka lub wiśnie w likierze. A jeśli chcemy zapunktować w „umiejętościach kulinarnych” nasz zwrok może się zwrócić ku czekoladzie do foundy. Gorący, słodki krem, świeże owoce i blask świec! Udany wiczór we dwoje gwarantowany!

Upominek dla Niego

Nadszedł czas na Panów. Część meżczyzn jest twarda jest tafle naszej czekolady. Jednak nawet najwiekszego twardziela skruszy i skusi smak i wygląd pralinek w przygotowanych z myślą o nich zestawach. Na ten przykład wspaniały zestaw pod krawatem. Szesnaście belgijskich pralin w kwadratowej, niebieskiej bombonierce z serii Finesse.

Równie dobrym pomysłem na prezent będzie bombonierka z serii Decor. Ale nie byle jaka! Polecamy tą z możliwością nadruku własnego zdjęcia. Jedna z najlepszych chwil uwieczniona na wieku, zaś w środku najlepsze belgijskie czekoladki w najrózniejszych smakach i kształtach. Taki zestaw to prezent idealny!

Na koniec coś z kategerii „Dla koneserów” czyli belgijskie trufle z dodatkiem rumu lub chili. Wszystko co najlepsze dla wspaniałych mężczyzn, którzy cenią sobie nietuzinkowe połączenia smaków.