• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Letnie Orzeźwienie w Mount Blanc

20 czerwca 2017
Lato, lato wszędzie… lato zawitało również do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc! Dzisiaj premierę ma nasze letnie menu, którym możecie cieszyć się przez całe wakacje! Zapraszamy wszystkich do naszych lokali po letnie orzeźwienie.
Więcej

Wiosenne nowości

28 kwietnia 2017
Zapraszamy wszystkich na wiosenne nowości do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc. Wspaniała czekolada i kawa oraz dwa desery truskawkowe z pewnością wprawią Was w doskonały nastrój. Majówka to znakomity czas aby wybrać się z rodzina lub znajomymi do Pijalni Mount Blanc i zrelaksować się przy naszych deserach.
Więcej

Konkurs "Słodkie Podróże z Mount Blanc"

26 kwietnia 2017
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie organizowanym w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc. Nasi Klienci teraz nie tylko mogą delektować się smakiem wybornej belgijskiej czekolady ale również spełnić swoje marzenia o wyjątkowych podróży lub wakacjach.
Więcej
czekoladki z logo firmy

Czekoladki z logo firmy

6 kwietnia 2017
Wielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwany w roku okres Świąt Wielkanocnych. Wokoło wszyscy obdarowują się większymi lub mniejszymi upominkami. Szefowie firm nie chcą być gorsi dlatego przy okazji świątecznych spotkań szukają ciekawych rozwiązań na niezobowiązujące upominki dla swoich pracowników.
Więcej

Czekoladki na Dzień Taty

6 kwietnia 2017
Mężczyźni kochają czekoladę równie mocno jak kobiety, mimo że zazwyczaj ukrywają to przed nami. Czekolada bowiem poprawia nastrój i jest dobra na każdą okazję, a już z pewnością będzie idealnym prezentem na dzień taty. Dzięki niej możemy wyrazić nasze najskrytsze uczucia do niego.
Więcej
kolekcja ślubne prezenty na ślub czekoladki slubne mountblanc

Kolekcja ślubna Mount Blanc

3 kwietnia 2017
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu nowożeńców dlatego zawsze dokłada się wszelkich starań aby uroczystość uświetniająca ten wyjątkowy moment była przepełniona elegancją oraz najwyższej jakości słodyczą. Zapraszamy do zapoznania się ze słodką kolekcją ślubnych zestawów z belgijskimi pralinami Mount Blanc.
Więcej

Czekoladki z logo

31 marca 2017
Firmowe logo, symbol na który potencjalny klient w pierwszym momencie zwróci uwagę i zapamięta lub zupełnie go nie dostrzeże i pominie. Jakie zatem powinno być firmowe logo by zwróciło uwagę i zapadło w pamięci klienta? Przede wszystkim jasne i przejrzyste, zawierające minimalną ilość elementów. Takie najłatwiej zapadają w pamięć, gdyż są proste do zapamiętania.
Więcej
czekoladki na urodziny w bombonierce

Czekoladki na urodziny

30 marca 2017
Jednym z najpopularniejszych urodzinowych upominków są kartki z życzeniami. Ale co jeśli chcemy być bardziej oryginalni i podarować coś wyjątkowego i niezapomnianego? Wiadomo, możemy chodzić po galeriach i w gąszczu przedmiotów, szukać czegoś co być może spodoba się tej drugiej osobie. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybrany upominek trafi na dno szuflady i zostanie zakopany pod stertą innych mniej lub bardziej „potrzebnych” przedmiotów.
Więcej

Czekoladki na dzień matki

30 marca 2017
Mama, mamusia, mateńka…. Jak świat duży i szeroki przeróżnych określeń na słowo matka jest cała masa. Jedni wolą mówić tak, drudzy inaczej. Ale jedno jest pewne mama to zawsze ktoś kto na sercu dobrze się kojarzy, ktoś ukochany, bez kogo sobie świata nie wyobrażamy.
Więcej