• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Czekoladki dla Nauczyciela

2 października 2017
Dzień Nauczyciela to jedna z niewielu okazji w roku kiedy uczniowie składają swoim nauczycielom podziękowania za trud włożony w naukę. Wśród wielu prezentów, które można ofiarować tego dnia np. kwiaty, czekoladki są z pewnością najbardziej uniwersalnym i najsmaczniejszym upominkiem.
Więcej

Mount Blanc na Festiwalu Marketingu 2017

8 września 2017
Zapraszamy Państwa na Festiwal Marketingu, który odbędzie się w dniach 13-14 września 2017.  W trakcie targów na naszym stoisku będziemy mieli przyjemność zaprezentować naszą całoroczną kolekcję czekoladowych zestawów prezentowych, a także nowości bożonarodzeniowe oraz wyjątkowe zestawy personalizowane dla firm. Odwiedzający Targi będą mieli również okazję skosztować wybornych pralin Mount Blanc.
Więcej

Czekoladki hotelowe

28 sierpnia 2017
Goście hotelowi lubią czuć się rozpieszczeni przez hotel, w którym rezerwują sobie noclegi. Miłe powitanie i troska o gościa owocują tym, że hotel zostanie polecony innym, dostanie dobrą opinię na portalach internetowych i zwiększa się prawdopodobieństwo, że zostanie ponownie wybrany na miejsce noclegu podczas kolejnej podróży.
Więcej

Katalog Boże Narodzenie 2017

22 sierpnia 2017
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym nowym katalogiem, w którym prezentujemy aktualną kolekcję zestawów bożonarodzeniowych. Znajdują się w nim najnowsze i topowe zestawy świąteczne, które jak zawsze zachwycają elegancją, finezyjnym smakiem i niepowtarzalnym wzornictwem.
Więcej

Czekoladki reklamowe

28 lipca 2017
Jak zareklamować swoją firmę aby została dostrzeżona przez potencjalnych Klientów? Które formy reklamy będą najskuteczniejsze? Reklama jest kapryśna i jej odbiór często się zmienia, my znamy jeden niezawodny sposób na dotarcie ze swoim przekazem do Klienta i pozyskanie jego zainteresowania.
Więcej

Czekoladki reklamowe z logo

27 lipca 2017
Logo to znak rozpoznawczy organizacji bądź marki i jego głównym celem jest budowanie identyfikacji wizualnej. Logo powinno u odbiorcy wywoływać odpowiednie skojarzenia. Logotyp umieszczany jest również na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych aby jak najmocniej utrwalił się w świadomości odbiorcy. Jak zadbać o przyjemne skojarzenia z naszą firmą?
Więcej
Czekoladki firmowe - zdjęcie do artykułu

Czekoladki firmowe

26 lipca 2017
Większość firm w trakcie działania wypracowuje sobie szereg materiałów promocyjnych za pośrednictwem, których informuje o profilu swojej działalności. Materiały te różnią się od siebie w zależności od przeznaczenia i osób do których mają trafić. Wśród nich niezwykle popularne są czekoladki firmowe, które w słodki sposób podkreślają pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.
Więcej

Czekoladki dla Dzieci

25 lipca 2017
Najmłodsi klienci są często najbardziej wymagający. To również osoby, które dopiero kształtują swoje podniebienie i poznają oraz katalogują w pamięci coraz to nowe smaki. Ważne jest aby dzieci mogły już od najmłodszych lat próbować potraw i słodyczy, które powszechnie uznawane są za wyjątkowe w swojej kategorii.
Więcej

Czekoladki prezentowe

21 lipca 2017
Szał zakupów to również szał kupowania prezentów na różnorodne okazje. Praktycznie w każdym sklepie widzimy osobne półki z pomysłami na upominki. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami dotyczącymi kupowania słodkich prezentów zawierających czekoladki prezentowe.
Więcej