• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Zimowe nowości

30 listopada 2016
Nadszedł czas na kolejne nowości w naszych Pijalniach Czekolady i Kawy. Zapraszamy Was do delektowania się zimowymi przysmakami w Mount Blanc. Co przygotowaliśmy dla Was tym razem? Znajdziecie u nas aż sześć nowych pozycji, które wprowadzą każdego w świąteczny nastrój oraz rozgrzeją w chłodne zimowe dni.
Więcej

Czekoladowe święta z Mount Blanc

15 listopada 2016
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres każdego roku, na który czekamy z utęsknieniem. To wtedy spotykamy się z rodziną i najbliższymi przy świątecznym stole zastawionym wybornymi potrawami, i wtedy właśnie obdarowujemy ważne dla nas osoby starannie przemyślanymi upominkami świątecznymi.
Więcej

Zamów online, odbierz osobiście i skosztuj belgijskiej czekolady do picia gratis

15 listopada 2016
Zamów słodki zestaw Mount Blanc online siedząc wygodnie w domu przed komputerem i odbierze je osobiście w swojej ulubionej Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc!
Więcej

Czekoladki Bożonarodzeniowe

10 listopada 2016
Święta Bożego Narodzenia mają wiele swoich zwyczajów, które kultywowane są każdego roku. Jednym z nich jest przyozdabianie świątecznego drzewka, którym w naszej tradycji jest choinka. Niewiele z nas jednak wie, że to co wieszamy na choince ma swoją symbolikę
Więcej

Upominki mikołajkowe

10 listopada 2016
Upominek, to nic innego jak przedmiot podarowany na własność innej osobie, której ofiarujący chce sprawić przyjemność, a zarazem jest to coś wartościowego i nie koniecznie w znaczeniu materialnym. Kiedy pojawił się Święty Mikołaj wraz ze swoimi prezentami rozpoczął się prawdziwy boom na obdarowywanie bliskich osób.
Więcej

Nasze balotynki świąteczne

10 listopada 2016
Jedne z najbardziej klasycznych prezentów na świecie, doskonale spełniają swoją rolę w okresie świątecznym. Piękne, gustowne, a zarazem zaskakujące poprzez świąteczne motywy. Cieszą zarówno oko przed i po otwarciu, a po skosztowaniu jednego z ukrytych w nim skarbów podbijają swoim smakiem nasze podniebienia.
Więcej

Świąteczne bombonierki z gwiazdką

9 listopada 2016
Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie i nierozerwalnie kojarzą się z Gwiazdą Betlejemską. Według tradycji to właśnie ta gwiazda doprowadziła Mędrców ze Wschodu do Betlejem, i zatrzymała się nad miejscem narodzin Pana Jezusa. Zobacz co przygotowaliśmy na tegoroczne święta.
Więcej

Czekoladowe figurki na święta

9 listopada 2016
Wielkimi krokami nadciąga upragniony przez nas okres, czyli święta Bożego Narodzenia. Dla wielu z nas jest to pora żeby się na chwilę zatrzymać, aby spędzić czas z najbliższymi i rozkoszować się tą chwilą, gdy nie goni nas praca, a dzieci kolejny dzwonek w szkole.
Więcej

Bombonierki na święta

8 listopada 2016
Pierwsza bombonierka we współczesnej formie powstała wcale nie tak dawno bo w 1867 roku. Aż trudno w to uwierzyć wchodząc do sklepu i widząc ich ogrom. Świąteczne bombonierki cieszą oko, ale przede wszystkim sprawiają radość niezapomnianym, wyjątkowym i oryginalnym smakiem naszym podniebieniom.
Więcej