...piszemy na słodko!

  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Wyborny początek jesieni

8 września 2016
Już są! Wyborne jesienne smaki zawitały do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc! Od dzisiaj możecie rozkoszować się smakiem dwóch zupełnie nowych czekolad, którymi żegnamy lato i jednocześnie witamy nadchodzącą jesień.
Więcej

Upominki dla firm

31 sierpnia 2016
Dla każdego przedsiębiorcy relacje biznesowe, zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi, są bardzo ważne. Dbamy o nie, pielęgnujemy i bardzo zależy nam na zadowoleniu obu stron.
Więcej

Słodkie prezenty

26 sierpnia 2016
Ludzie coraz częściej sięgają po bardziej praktyczne upominki. Na weselach zamiast kwiatów często obdarowujemy parę młodą słodyczami, zdrapkami lub innymi upominkami.
Więcej

Czekoladki reklamowe

26 sierpnia 2016
Kilkanaście lat temu reklama opierała się głównie na billboardach i spotach telewizyjnych w przerwach pomiędzy serialami. Obecnie trend się zmienił i firmy prześcigają się w wyszukiwaniu nowych form reklamy, która przyciągnie klienta. Firm na rynku przybyło, dzięki czemu klient ma większy wybór.
Więcej

Biała czekolada

26 sierpnia 2016
Wiele osób zajada się białą czekoladą chętniej, niż ciemną. Jej delikatny, kremowy posmak przyciąga wielu smakoszy słodyczy. Jednak czy biała czekolada jest naprawdę czekoladą?
Więcej

Nowość – słodkie zestawy ze zdjęciem i życzeniami

21 lipca 2016
Czy może być coś lepszego od prezentu z indywidualnym zdjęciem oraz życzeniami? W naszej ofercie znajdziecie Państwo idealne prezenty z możliwością personalizacji. Spraw aby Twoi najbliżsi poczuli się wyjątkowo.
Więcej

Letnie orzeźwienie w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc

21 lipca 2016
Orzeźwienie zawitało do naszych Pijalni! Jak każdego lata, wprowadziliśmy nowe menu wprost idealne na letnie, gorące dni. Do naszej oferty dołączyły puchary lodowe oraz mrożone desery które orzeźwią każdego w najbardziej gorące dni tego lata.
Więcej

Zapraszamy do naszych Pijalni Czekolady i Kawy

21 lipca 2016
Nasze kawiarnie są otwarte do Państwa dyspozycji w największych miastach Polski. Serwują one najlepszą belgijską czekoladę, lody, ciasta oraz wiele innych pysznych smakołyków. Zapraszamy do rodzinnego spędzania czasu w naszych lokalach.
Więcej

Nowość w sklepie online – zbieraj i płać punktami PAYBACK

21 lipca 2016
Dzięki nawiązaniu współpracy z programem partnerskim PAYBACK, mogą Państwo zbierać punkty PAYBACK oraz przy ich użyciu robić zakupy w naszym sklepie.
Więcej