• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

upominki wielkanocne - zdjęcie

Upominki Wielkanocne

8 marca 2018
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas, który spędzamy razem z bliskimi. To również wspaniała okazja na czułe gesty i słodkie upominki. Co podarować ukochanej osobie na Wielkanoc? Oczywiście czekoladę!
Więcej
upominki wielkanocne dla firm - zdjęcie

Upominki wielkanocne dla firm

7 marca 2018
Wielkanoc to radosny czas. To również wyjątkowa okazja na obdarowanie współpracowników i kontrahentów świątecznym upominkiem. Jest to świetny sposób na ocieplenie wizerunku marki oraz podziękowanie za wspólną pracę. Co wybrać? Podpowiadamy!
Więcej
prezenty wielkanocne - zdjęcie

Słodkie prezenty na Wielkanoc!

7 marca 2018
Temperatura na dworze rośnie, drzewa zaczynają się zielenić, a w parku coraz głośniej słychać śpiew ptaków. To znak, że wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna! A razem z nią zbliżają się radosne, rodzinne Święta Wielkanocne.
Więcej

Nowości na Dzień Mężczyzny!

23 lutego 2018
Nawet najwięksi twardziele uwielbiają czekoladę! Właśnie dlatego, z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny, przygotowaliśmy nową kolekcję eleganckich zestawów prezentowych wypełnionych pysznymi belgijskimi pralinkami.
Więcej
Czekoladki na dzień kobiet

Czekoladki na dzień kobiet

22 lutego 2018
8 marca zbliża się wielkimi krokami. Dzień kobiet to wyjątkowe święto. Okazja, aby wyrazić wdzięczność bliskiej osobie. Jednak oprócz wspólnie spędzonego czasu warto podarować kobiecie coś jeszcze. Mały słodki upominek, który wywoła uśmiech na jej twarzy.
Więcej
upominek na dzień kobiet

Upominek dla kobiety

21 lutego 2018
Okazji do obdarowywania bliskiej osoby jest wiele. Urodziny, święta, walentynki... Jednak jest w roku jeden dzień, w którym możemy pokazać bliskiej kobiecie, jak bardzo ją doceniamy. Dzień Kobiet.
Więcej
Prezent na dzień kobiet

Prezent na Dzień Kobiet

20 lutego 2018
Już 8 marca Dzień Kobiet! Święto, które spędza sen z powiek wszystkim mężczyzną. Bo co podarować swojej dziewczynie, mamie, koleżance w tym wyjątkowym dniu? Odpowiedź nie jest wcale taka skomplikowana, jak Wam się wydaje. Dlaczego? Bo kobiety uwielbiają drobne, znaczące gesty.
Więcej

Nowa kolekcja na Dzień Kobiet!

19 lutego 2018
Już 8 marca Dzień Kobiet! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną kolekcję, która sprawdzi się idealnie jako prezent dla każdej z Pań.
Więcej

Zakochaj się w nowościach!

12 lutego 2018
Pomimo tego, że za oknem trwa jeszcze zima, my przywołujemy wiosnę pysznymi nowościami! W tym sezonie zachwycać będziemy niezastąpioną belgijską czekoladą w każdej postaci, ale nie tylko! Wśród nowości pojawią się niepowtarzalne połączenia smaków, którym ciężko się oprzeć.
Więcej