• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Czekoladki dla mamy

27 marca 2017
Wyjątkowe kobiety w naszym życiu to przede wszystkim: mama, żona, babcia, czy córka. Dziś nieco więcej skupimy się na tej najważniejszej osobie, bez której by nas tu nie było, czyli na naszych mamach. Nie od dziś wiadomo, że wszystkie kobiety są wymagające, dlatego nieraz tak trudno kupić jakiś sensowny upominek, z którego będą w pełni zadowolone.
Więcej

Czekolada personalizowana

27 marca 2017
Czekolada uwielbiana przez dzieci i dorosłych, jest pyszna, zdrowa, poprawia humor. Ale czy wiesz, że to jaką czekoladę wybierasz i kupujesz wiele o Tobie mówi? Otóż to prawda, każdy smak czekolady kryje za sobą inny charakter.
Więcej

Wielkanoc w Mount Blanc

20 marca 2017
Niepowtarzalna Wielkanocna atmosfera w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc. We wszystkich naszych lokalach pojawiły się już świąteczne kolekcje bombonier, czekoladowe figury oraz wielkanocne pralinki. Nasi Klienci mają do wyboru kilkadziesiąt wyjątkowych opakowań zaprojektowanych specjalnie z myślą o Świętach Wielkiej Nocy. Niezdecydowanym podpowiadamy na co zwrócić uwagę i który z czekoladowych prezentów wywoła radość u obdarowanej osoby.
Więcej

Smaki inspirowane słoneczną Italią

15 marca 2017
Wybierzcie się z nami w niezapomnianą słodką podróż inspirowaną słoneczną Italią. Zapraszamy do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc na kolejną odsłonę sezonowych smaków, obok których nie da się przejść obojętnie.
Więcej

Konkurs "Słodkie Podróże z Mount Blanc"

14 marca 2017
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie organizowanym w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc. Nasi Klienci teraz nie tylko mogą delektować się smakiem wybornej belgijskiej czekolady ale również spełnić swoje marzenia o wyjątkowych podróży lub wakacjach.
Więcej
pyszne czekoladki na zamówienie z napisem i obrazkiem

Czekoladki na zamówienie z napisem

3 marca 2017
Wielkimi krokami zbliżają się kolejne rodzinne uroczystości: chrzciny, komunia, okrągłe urodziny, rocznica ślubu lub wielkie wydarzenia w gronie przyjaciół. Zazwyczaj oprócz konkretnego prezentu z różnych okazji kupujemy kwiaty, albo też coraz częściej zamiast kwiatów sięgamy po smakowite czekoladki.
Więcej
[yszne czekoladki prezent znakomity

Pyszne czekoladki, prezent znakomity

3 marca 2017
Są takie chwile w życiu, kiedy potrzebujemy obdarować najbliższe osoby jakimś upominkiem. Może będą to urodziny, rocznica ślubu, czy święta, a może jakieś mniej typowe okazje na przykład obrona pracy inżynierskiej, czy magisterskiej lub po prostu chcemy komuś za coś podziękować i obdarować go jakimś drobiazgiem.
Więcej
czekoladki urodzinowe

Czekoladki urodzinowe

24 lutego 2017
Czekolady, czekoladki - idealny sposób na udany prezent urodzinowy. Słodki, niebanalny po prostu pyszny. Urodziny to wyjątkowy dzień, rocznica dnia w którym ktoś się urodził. Zatem i prezent powinien być wyjątkowy.
Więcej
czekoladki personalizowane pralinki

Czekoladki personalizowane - pomysłowe prezenty

24 lutego 2017
Belgijskie trufle dzięki ręcznej metodzie produkcji przyjmują piękne, niepowtarzalne i nieregularne kształty, a najlepsi chocolatierzy dokładają wszelkich starań by były one jedyne w swoim rodzaju i wyróżniały się w tłumie czekoladowych produktów.
Więcej