• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Słodkie prezenty urodzinowe!

22 czerwca 2018
Eleganckie bombonierki, wyśmienite belgijskie pralinki, słodkie życzenia i nadruki w kształcie baloników, tortów i świeczek. Tak! To nowa kolekcja urodzinowa.
Więcej

Menu pełne pyszności

15 czerwca 2018
Wyśmienite czekolady do picia, aromatyczne kawy, orzeźwiające smoothie, pyszne desery... Zobaczcie, co znajdziecie w menu Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc!
Więcej

Nowa kolekcja na Dzień Ojca!

11 czerwca 2018
Już 23 czerwca bardzo ważne święto - Dzień Ojca! To wspaniała okazja, aby złożyć Tacie słodkie życzenia i podarować pyszne upominki! Co wybrać? Podpowiadamy!
Więcej

Nowa kolekcja bombonierek ślubnych!

28 maja 2018
Szukasz idealnego prezentu dla gości weselnych? Zostałeś zaproszony na ślub i nie wiesz co podarować Młodej Parze? My wiemy, co z pewnością sprawdzi się świetnie!
Więcej

Słodka kolekcja na Dzień Dziecka

21 maja 2018
Kolorowe nadruki, zabawne wzory i słodkie, kuszące wnętrze. Zobaczcie naszą nową kolekcję bombonierek zaprojektowanych z myślą o święcie wszystkich dzieci!
Więcej

Nowa kolekcja na Dzień Mamy!

14 maja 2018
Już 26 marca święto wszystkich Mam! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję, która sprawdzi się świetnie, jako prezent na tę szczególną okazję.
Więcej
czekoladki na dzień dziecka

Czekoladki na Dzień Dziecka

14 maja 2018
Już za niecały miesiąc Dzień Dziecka. Czas rozpocząć poszukiwania idealnego upominku na tę okazję. Chcesz w tym wyjątkowym dniu wywołać uśmiech na twarzy malucha? Podaruj mu coś słodkiego!
Więcej
czekoladki na dzień dziecka

Czekoladowe figurki dla dzieci

11 maja 2018
Czekolada to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Sprawdzi się świetnie jako prezent na każdą okazję. Taka słodycz, w każdej formie, przypadnie do gustu każdego czekoladowego łasucha. Jednak na dzień dziecka przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Czekoladowe figurki, które zachwycają smakiem oraz kształtem.
Więcej

Czekoladki na Dzień Ojca

10 maja 2018
Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważne święto-Dzień Ojca. Wraz z nim nasuwa sio pytanie... Co podarować bliskiej osobie w tym wyjątkowym dniu? Jaki prezent wyrazi wdzięczność i osłodzi te chwile? Odpowiedź jest zaskakująco prosta! Czekolada.
Więcej