• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Wiosenne nowości

28 kwietnia 2017
Zapraszamy wszystkich na wiosenne nowości do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc. Wspaniała czekolada i kawa oraz dwa desery truskawkowe z pewnością wprawią Was w doskonały nastrój. Majówka to znakomity czas aby wybrać się z rodzina lub znajomymi do Pijalni Mount Blanc i zrelaksować się przy naszych deserach.
Więcej

Konkurs "Słodkie Podróże z Mount Blanc"

26 kwietnia 2017
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie organizowanym w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc. Nasi Klienci teraz nie tylko mogą delektować się smakiem wybornej belgijskiej czekolady ale również spełnić swoje marzenia o wyjątkowych podróży lub wakacjach.
Więcej
kolekcja ślubne prezenty na ślub czekoladki slubne mountblanc

Kolekcja ślubna Mount Blanc

3 kwietnia 2017
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu nowożeńców dlatego zawsze dokłada się wszelkich starań aby uroczystość uświetniająca ten wyjątkowy moment była przepełniona elegancją oraz najwyższej jakości słodyczą. Zapraszamy do zapoznania się ze słodką kolekcją ślubnych zestawów z belgijskimi pralinami Mount Blanc.
Więcej

Wielkanoc w Mount Blanc

20 marca 2017
Niepowtarzalna Wielkanocna atmosfera w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc. We wszystkich naszych lokalach pojawiły się już świąteczne kolekcje bombonier, czekoladowe figury oraz wielkanocne pralinki. Nasi Klienci mają do wyboru kilkadziesiąt wyjątkowych opakowań zaprojektowanych specjalnie z myślą o Świętach Wielkiej Nocy. Niezdecydowanym podpowiadamy na co zwrócić uwagę i który z czekoladowych prezentów wywoła radość u obdarowanej osoby.
Więcej

Smaki inspirowane słoneczną Italią

15 marca 2017
Wybierzcie się z nami w niezapomnianą słodką podróż inspirowaną słoneczną Italią. Zapraszamy do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc na kolejną odsłonę sezonowych smaków, obok których nie da się przejść obojętnie.
Więcej

Mount Blanc na RemaDays Warsaw

6 lutego 2017
Zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays w dniach 15-17 lutego 2017.  W trakcie targów na naszym stoisku będziemy mieli przyjemność zaprezentować naszą całoroczną kolekcję czekoladowych zestawów prezentowych, a także nowości wielkanocne oraz zestawy personalizowane dla firm. Zwiedzający Targi będą mieli również okazję skosztować naszych pralin.
Więcej

Walentynki w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc

1 lutego 2017
W Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc zrobiło się naprawdę romantycznie. Wszystko za sprawą zbliżających się Walentynek i wspaniałych czekoladowych zestawów zaprojektowanych z myślą o wszystkich zakochanych, którzy chcą podarować ukochanej osobie wyjątkowy słodki prezent.
Więcej
czekoladki na walentynki mount blanc aktualnosc

Walentynki z Mount Blanc

26 stycznia 2017
Dzień Zakochanych to święto, na które wszyscy, którzy mają kogoś bliskiego sercu czekają z niecierpliwością każdego roku. Tego dnia albo spodziewają się romantycznych gestów i prezentów, albo sami chcą komuś sprawić niespodziankę związaną z Walentynkami.
Więcej

Rozgrzewające Nowości

20 stycznia 2017
Rozgrzewające Nowości w Mount Blanc! Podaruj sobie odrobinę relaksu i skosztuj naszych nowych rozgrzewających czekolad, kaw oraz herbat. Wstąp na chwilę i zostań na dłużej!
Więcej