• Obsługa zamówień: +48 797 163 599
  • Obsługa zamówień: +48 797 163 599

Warto przeczytać

Wielkanocne figurki

17 marca 2020
​Słodkie upominki w postaci zestawów wypełnionych genialną belgijską czekoladą. Urocze balotynki, klasyczne opakowania, a także drewniane szkatułki stworzone z myślą o Wielkanocy. Wiosenne mixy barw, piękne dekoracje, teksty, życzenia i nadruki. Uwielbiana i od wieków doceniana na całym świecie czekolada, doskonała jako świąteczny prezent.
Więcej

Czekoladki na wielkanoc

17 marca 2020
Święta - doskonały czas by móc pozwolić sobie na trochę słodkości. Także osoby nam bliskie mogą rozkoszowaź się najwpanialszymi słodyczami stworzonymi z najlepszej czekolady dzięki naszej najnowszej kolekcji czekoladek stworzonych na wielką okazję jaką jest wielkanoc.
Więcej

Czekoladki na Dzień Kobiet

26 lutego 2020
Ogromnymi krokami zbliża się marzec. A co za tym idzie już niedługo tak długo wyczekiwane święto wszystkich pań - Dzień Kobiet
Więcej

Prezent na Walentynki

3 lutego 2020
Już niedługo wyjątkowe święto - Walentynki ! A dlaczego jest ono uważane za tak wyjątkowe? Ponieważ to święto zakochanych. To właśnie w ten dzień pragniemy pokazać naszej drugiej połówce jak bardzo nam na niej zależy i jak ważna dla nas jest. Mount Blanc przygotowałą na tę okazje specjalną propozycję. Najnowsza linia pralinek walentynkowych z pewnością zaskoczy nawet najbardziej wymagającą osobę.
Więcej
czekoladki na walentynki

Czekoladki na Walentynki

3 lutego 2020
Na czekoladzie Mount Blanc zna się jak nikt inny, dlatego też w naszej wytwórni słodkości ciągle staramy się odkrywać coraz to nowsze smaki. Tworzymy zestawy najlepszych pralin na każdą możliwą okazję. Dlatego też nowości nie mogło zabraknąć właśnie teraz, gdy wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych.
Więcej

Słodkie czekoladki z okazji Dnia Babci

19 listopada 2019
Wraz z początkiem roku pojawi się kolejne ważne święto - Dzień Babci i Dziadka. Co podarować im z tej okazji? Podpowiadamy!
Więcej

Belgijskie praliny na każdą okazje

15 listopada 2019
Czy istnieje prezent, który sprawdzi się świetnie zawsze, niezależnie od okazji? Kwiaty, wino... a co powiecie na czekoladki? Im nikt się nie oprze.
Więcej

Idealny Prezent na Święta

30 października 2019
Czym cechuje się idealny prezent świąteczny? Zastanawialiście się kiedyś nad tym? My mamy pewną, słodką teorię na ten temat!
Więcej

Czekoladki na Boże Narodzenie

28 października 2019
Spadające liście, chłodny wiaterek i coraz krótsze dni. To znak, że czas rozpocząć przygotowania do nadchodzącej zimy, a szczególnie do Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej