• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Słodkie upominki na Dzień Dziadka

15 stycznia 2019
Twój dziadek uwielbia czekoladę? Zbliża się idealna okazja, aby podarować wyśmienity prezent i osłodzić mu życie. 22 stycznia - Dzień Dziadka.
Więcej

Czekoladowy upominek na Dzień Babci

14 stycznia 2019
21 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Coraz bliżej więc do bardzo ważnego święta. Dnia naszych ukochanych babć. Nadszedł czas rozpocząć więc poszukiwania odpowiedniego prezentu.
Więcej

Personalizowane prezenty na Walentynki

27 grudnia 2018
Walentynki to wyjątkowe święto. To wspaniała okazja, aby wyrwać się z natłoku pracy i obowiązków. Zatrzymać się i spędzić czas we dwoje, zapominać jednocześnie o wszystkim innym. W tym wyjątkowym dniu warto też wyrazić uczucia za pomocą wyjątkowego upominku. W tej roli świetnie sprawdzi się bombonierka z możliwością personalizacji.
Więcej
prezenty walentynkowe

Słodkie prezenty na Walentynki

23 grudnia 2018
Zanim się obejrzymy, na kartkach kalendarza pojawi się luty. Tak więc Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jaki prezent wyrazi najlepiej to, co czujemy? Podpowiadamy!
Więcej

Wyjątkowy prezent urodzinowy

22 grudnia 2018
Zakup prezentu urodzinowego nie jest taki prosty. W końcu jest to okazja, którą świętuje się co roku, a pomysłów na prezent może być coraz mniej. Co zawsze będzie sprawdzonym upominkiem w takiej sytuacji? Podpowiadamy!
Więcej

Słodkie, oryginalne prezenty

22 grudnia 2018
Kolejna gwiazdka przed nami. W zawiązku z tym po raz kolejny czas rozpocząć poszukiwanie świątecznych prezentów. Tak wiemy, z roku na rok staje się to coraz trudniejsze. Gusta się zmieniają, a w głowie zaczyna brakować pomysłów. Jaki prezent wybrać, by mieć pewność, że zachwyci on bliską osobę? Mamy pewien pomysł!
Więcej

Słodkie upominki dla gości

19 grudnia 2018
Ślub, chrzciny, komunia, rocznica, urodziny… okazji do zapraszania gości jest wiele. Jest to bardzo miłe, kiedy bliskie osoby pragną spędzić z nami te najważniejsze dla nas chwilę. Warto więc podziękować im za obecność podczas tych niepowtarzalnych wydarzeń. W jaki sposób? Najlepiej na słodko…
Więcej
sklep z czekoladami foto

Słodki sklep z czekoladami

17 grudnia 2018
Sklepy mogą być różne: odzieżowe, spożywcze, budowlane, kosmetyczne… jednak obok jednego z nich da się przejść obojętnie.
Więcej

Pomysł na słodki prezent

21 listopada 2018
Chcesz zrobić swojej dziewczynie lub chłopakowi słodki prezent? Nie wiesz jaki rodzaj łakoci wybrać? My wiemy, co przypadnie do gustu każdemu! Wysokiej jakości belgijska czekolada. Jej nie da się oprzeć.
Więcej