• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

pomysł na prezent na dzień zakochanych

Pomysł na prezent na dzień zakochanych

9 stycznia 2018
Walentynki to wyjątkowa okazja. Kobiety wyciągają z dna szafy swoje najlepsze kreację, a Panowie w pośpiechu rezerwują stoliki w najlepszych restauracjach. Tego dnia zakochani są wszędzie… Po uroczystej kolacji spacerują po parku mocno trzymając się za ręce, w objęciach oglądają filmy w sali kinowej lub po prostu spędzają ten czas w domowym zaciszu, wspólnie snując plany na przyszłość. Sposobów na spędzenie 14 lutego jest wiele. Oprócz czasu warto podarować ukochanej osobie coś jeszcze… Jaki prezent wybrać? Podpowiadamy!
Więcej
upominek na walentynki zdjęcie

Upominek na walentynki

8 stycznia 2018
Do walentynek jeszcze miesiąc. Jednak już wiele zakochanych myśli o tym, jak spędzą ten wyjątkowy dzień. Panowie z wyprzedzeniem rezerwują stoliki w restauracjach i kupują bilety na komedie romantyczne. Kobiety zaś rozglądają się w poszukiwaniu tej jedynej kreacji, aby wyglądać zjawiskowo w ten wyjątkowy wieczór. Odpowiedni ubiór i miejsce to jednak nie wszystko. Wiele osób zastanawia się też już, co podarują ukochanej osobie.
Więcej
upominek na walentynki

Upominek na walentynki

7 stycznia 2018
Co jak co, ale ze wszystkich świąt w kalendarzu to Walentynkom najbliżej do czekolady. Czekolada i święto zakochanych to nierozerwana para. Nie wierzycie? Zobaczcie sami! Poniżej lista tych klasycznych jak i niestandardowych czekoladowych upominków.
Więcej
prezent na walentynki

Prezent na walentynki

6 stycznia 2018
Luty... to jeszcze czas mrozu i śniegu. Na pierwszy rzut oka nic specjalnego. Jednak na kartce kalendarza tego miesiąca widnieje jeden wyjątkowy dzień. Dzień w którym pomimo niskiej temperatury i zawieruchy, pary postanawiają wybrać się do kina czy restauracji. Nie straszna im nawet najgorsza pogoda. Ważne jest tylko to, by spędzić ten dzień razem. Jak to możliwe? Wszystko to za sprawą magii Walentynek.
Więcej
czekoladki na dzień dziadka

Czekoladki na dzień dziadka

5 stycznia 2018
Wspólne przeglądanie starych fotografii, budowanie budki dla ptaszków, a może długie historie z odległych czasów. A jak Wy spędzaliście czas ze swoim dziadkiem? Bez względu na to co robiliście, nadchodzi okazja, aby móc podziękować za te wspólnie spędzone chwile!
Więcej
czekoladki na dzień babci

Czekoladki na dzień babci

5 stycznia 2018
Kochane babcie! Co byśmy bez nich zrobili. Wspólne pogawędki o ich młodości, ciepłe sweterki robione na drutach i pyszne obiadki. O tak, nic nie smakuje tak dobrze, jak specjały babci. Czas, abyśmy w dzień ich święta odwdzięczyli im się czymś równie smacznym! Co podarować bliskiej osobie w tym wyjątkowym dniu? Oczywiście czekoladki!
Więcej
czekoladki na walentynki

Czekoladki na walentynki

4 stycznia 2018
Walentynki to święto miłości i sentymentalnych prezentów! Wraz ze zbliżającą się datą 14 luty nasuwa się pytanie: co podarować ukochanej osobie? Nic nie przychodzi Ci do głowy? My wiemy, co sprawdzi się świetnie. W końcu najkrótsza droga do serca prowadzi przez… żołądek!
Więcej
czekoladki na walentynki zdjęcie

Czekoladki na dzień zakochanych

3 stycznia 2018
14 luty zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób już zastanawia się, jaki podarunek ofiaruje swojej drugiej połówce, aby wyrazić skryte uczucia. A gdyby tak osłodzić komuś życie…czekoladą! Czy pralinki to odpowiedni prezent na dzień zakochanych? Udowadniamy, że tak!
Więcej
czekoladki na mikołaja - prezent

Prezenty na święta dla firm

29 listopada 2017
Rynek prezentów dla firm jest olbrzymi. Wyroby spożywcze, elektronika, ubrania, artykuły biurowe, gadżety firmowe, luksusowe akcesoria i wiele, wiele innych. Każdego roku firmy stają przed trudnym wyborem na jaki zakup zdecydować się z okazji nadchodzących świąt Bożego narodzenia, tak aby prezent nie „zginął” w natłoku innych, podobnych lub ciekawszych.
Więcej