• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

czekoladowe upominki firmowe

Czekoladowe upominki firmowe

8 sierpnia 2018
Firma to ludzie. To oni tworzą zespół, który wspólnie dąży do jej rozwoju. Warto więc podarować im coś w ramach podziękowania za ciężką pracę. Co sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy.
Więcej
czekoladki firmowe

Czekoladki firmowe

7 sierpnia 2018
Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich pracowników lub kontrahentów? Nie wiesz co im podarować, aby podziękować za wspólną pracę. Postaw na to, co zawsze będzie strzałem w 10! Elegancki zestaw belgijskich czekoladek.
Więcej

Czekoladki na urodziny

2 sierpnia 2018
Wybór prezentu na imieniny lub urodziny nie jest wcale taki prosty, jak się wydaje. Na co się zdecydować, aby sprawić radość i trafić w gust obdarowywanej osoby? W takim przypadku świetnie sprawdzi się coś eleganckiego, uniwersalnego, a jednocześnie słodkiego - prawdziwa belgijska czekolada, której nie sposób się oprzeć.
Więcej

Czekoladowe życzenia urodzinowe!

1 sierpnia 2018
Szukasz odpowiedniego prezentu na urodziny? Nie wiesz co kupić z tej okazji? Postaw na to, co zawsze jest strzałem w dziesiątkę! Czekolada.
Więcej
Czekoladki dla gości weselnych - obrazek

Słodkie podziękowania dla gości weselnych

31 lipca 2018
Jesteś na etapie organizacji wesela? Chcesz, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik? Pamiętaj o słodkich, drobnych upominkach dla swoich gości!
Więcej
belgijskie czekoladki ślubne

Czekoladki ślubne

30 lipca 2018
Wybierasz się na wesele i szukasz odpowiedniego prezentu dla Młodej Pary? Osłodź im ten wyjątkowy dzień. Podaruj im elegancką bombonierkę pełną wyśmienitych belgijskich pralin.
Więcej
czekoladki na dzień dziecka

Czekoladki na Dzień Dziecka

14 maja 2018
Już za niecały miesiąc Dzień Dziecka. Czas rozpocząć poszukiwania idealnego upominku na tę okazję. Chcesz w tym wyjątkowym dniu wywołać uśmiech na twarzy malucha? Podaruj mu coś słodkiego!
Więcej
czekoladki na dzień dziecka

Czekoladowe figurki dla dzieci

11 maja 2018
Czekolada to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Sprawdzi się świetnie jako prezent na każdą okazję. Taka słodycz, w każdej formie, przypadnie do gustu każdego czekoladowego łasucha. Jednak na dzień dziecka przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Czekoladowe figurki, które zachwycają smakiem oraz kształtem.
Więcej

Czekoladki na Dzień Ojca

10 maja 2018
Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważne święto-Dzień Ojca. Wraz z nim nasuwa sio pytanie... Co podarować bliskiej osobie w tym wyjątkowym dniu? Jaki prezent wyrazi wdzięczność i osłodzi te chwile? Odpowiedź jest zaskakująco prosta! Czekolada.
Więcej