• Obsługa zamówień: +48 797 163 599
  • Obsługa zamówień: +48 797 163 599

Warto przeczytać

Upominek na Mikołaja

22 października 2019
Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Czas leci nieubłaganie i już niebawem na kartkach kalendarza pojawi się 6 grudnia, a zaraz za nim pełne magii Święta Bożego Narodzenia. Jak przygotować się na ten miesiąc pełen prezentów? Podpowiadamy!
Więcej
słodki prezent obrazek blog

Słodki prezent świąteczny

14 października 2019
Prezent na święta - to temat, który zaczyna nam zajmować myśli wraz z nadejściem jesieni. Bo przecież, zanim się obejrzymy zaskoczy nas mroźna zima, a wraz z nią Boże Narodzenie.
Więcej
czekoladki na Święta obrazek mountblanc

Czekoladki na Święta

11 października 2019
Za oknem widać już rozpoczynająca się jesień. Jednak zanim się obejrzymy, leżące pod drzewami liście pokryje warstwa śniegu, a razem z zimą rozpoczną się wyczekiwane przez cały rok Święta Bożego Narodzenia. Czy zadaliście sobie już w głowie pytanie "Co kupię w tym roku pod choinkę?". Dzięki nam, już teraz możecie zaplanować tegoroczne upominki świąteczne.
Więcej

Czekoladki Wielkanocne

31 marca 2019
Wielkanoc tuż tuż. Nadszedł więc czas na świąteczne pralinki w niepowtarzanych kształtach. A Ty, co wybierzesz? Czekoladową kaczuszkę, zajączka, a może baranka?
Więcej

Wielkanocne prezenty z czekolady

29 marca 2019
Przed nami długo wyczekiwana wiosna. Natura budząca się do życia, ciepłe promienie słońca i kwitnące kwiaty. Ale to nie wszystko. Przed nami przecież najbardziej radosne Święta Wielkanocne.
Więcej

Czekoladowe upominki wielkanocne

28 marca 2019
Już niebawem kwiecień. A to znak, że zbliżają się do nas wielkimi krokami długo wyczekiwane Święta! Nadszedł czas na prezenty świąteczne. To idealny moment na wybór upominków dla naszych bliskich. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy bogatą, a przede wszystkim słodką ofertę wielkanocną.
Więcej

Upominki wielkanocne dla firm

25 marca 2019
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Czas rozpocząć poszukiwania słodkich upominków dla bliskich, ale również współpracowników lub kontrahentów. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy spaniała linie zestawów wielkanocnych, które skradną serce i podniebienie każdego czekoladowego łasucha.
Więcej

Słodkie upominki na Wielkanoc

22 marca 2019
Przepyszna, rozpływająca się w ustach czekolada, zaskakujący kształt i eleganckie bombonierki. O czym mowa? Idealny prezent na Wielkanoc. Zobaczcie sami!
Więcej

Słodycze na Wielkanoc

21 marca 2019
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. My już nie możemy się doczekać! W końcu to wspaniała okazja, aby sprawić bliskim słodką radość! W jaki sposób? Podpowiadamy!
Więcej