• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

czekoladki z logo firmy

Czekoladki z logo firmy

6 kwietnia 2017
Wielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwany w roku okres Świąt Wielkanocnych. Wokoło wszyscy obdarowują się większymi lub mniejszymi upominkami. Szefowie firm nie chcą być gorsi dlatego przy okazji świątecznych spotkań szukają ciekawych rozwiązań na niezobowiązujące upominki dla swoich pracowników.
Więcej

Czekoladki na Dzień Taty

6 kwietnia 2017
Mężczyźni kochają czekoladę równie mocno jak kobiety, mimo że zazwyczaj ukrywają to przed nami. Czekolada bowiem poprawia nastrój i jest dobra na każdą okazję, a już z pewnością będzie idealnym prezentem na dzień taty. Dzięki niej możemy wyrazić nasze najskrytsze uczucia do niego.
Więcej

Czekoladki z logo

31 marca 2017
Firmowe logo, symbol na który potencjalny klient w pierwszym momencie zwróci uwagę i zapamięta lub zupełnie go nie dostrzeże i pominie. Jakie zatem powinno być firmowe logo by zwróciło uwagę i zapadło w pamięci klienta? Przede wszystkim jasne i przejrzyste, zawierające minimalną ilość elementów. Takie najłatwiej zapadają w pamięć, gdyż są proste do zapamiętania.
Więcej
czekoladki na urodziny w bombonierce

Czekoladki na urodziny

30 marca 2017
Jednym z najpopularniejszych urodzinowych upominków są kartki z życzeniami. Ale co jeśli chcemy być bardziej oryginalni i podarować coś wyjątkowego i niezapomnianego? Wiadomo, możemy chodzić po galeriach i w gąszczu przedmiotów, szukać czegoś co być może spodoba się tej drugiej osobie. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybrany upominek trafi na dno szuflady i zostanie zakopany pod stertą innych mniej lub bardziej „potrzebnych” przedmiotów.
Więcej

Czekoladki na dzień matki

30 marca 2017
Mama, mamusia, mateńka…. Jak świat duży i szeroki przeróżnych określeń na słowo matka jest cała masa. Jedni wolą mówić tak, drudzy inaczej. Ale jedno jest pewne mama to zawsze ktoś kto na sercu dobrze się kojarzy, ktoś ukochany, bez kogo sobie świata nie wyobrażamy.
Więcej

Czekoladki dla mamy

27 marca 2017
Wyjątkowe kobiety w naszym życiu to przede wszystkim: mama, żona, babcia, czy córka. Dziś nieco więcej skupimy się na tej najważniejszej osobie, bez której by nas tu nie było, czyli na naszych mamach. Nie od dziś wiadomo, że wszystkie kobiety są wymagające, dlatego nieraz tak trudno kupić jakiś sensowny upominek, z którego będą w pełni zadowolone.
Więcej

Czekolada personalizowana

27 marca 2017
Czekolada uwielbiana przez dzieci i dorosłych, jest pyszna, zdrowa, poprawia humor. Ale czy wiesz, że to jaką czekoladę wybierasz i kupujesz wiele o Tobie mówi? Otóż to prawda, każdy smak czekolady kryje za sobą inny charakter.
Więcej
pyszne czekoladki na zamówienie z napisem i obrazkiem

Czekoladki na zamówienie z napisem

3 marca 2017
Wielkimi krokami zbliżają się kolejne rodzinne uroczystości: chrzciny, komunia, okrągłe urodziny, rocznica ślubu lub wielkie wydarzenia w gronie przyjaciół. Zazwyczaj oprócz konkretnego prezentu z różnych okazji kupujemy kwiaty, albo też coraz częściej zamiast kwiatów sięgamy po smakowite czekoladki.
Więcej
[yszne czekoladki prezent znakomity

Pyszne czekoladki, prezent znakomity

3 marca 2017
Są takie chwile w życiu, kiedy potrzebujemy obdarować najbliższe osoby jakimś upominkiem. Może będą to urodziny, rocznica ślubu, czy święta, a może jakieś mniej typowe okazje na przykład obrona pracy inżynierskiej, czy magisterskiej lub po prostu chcemy komuś za coś podziękować i obdarować go jakimś drobiazgiem.
Więcej