• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

upominki komunijne

Upominki komunijne

13 kwietnia 2018
Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu każdego dziecka i bliskich. Co podarować w tym wyjątkowym dniu? Podpowiadamy!
Więcej
słodki prezent na dzień matki - czekoladki

Słodkie czekoladki na Dzień Mamy

10 kwietnia 2018
Najwspanialsze życzenia? To słodkie życzenia! Chcesz sprawić bliskiej osobie radość w dniu jej święta? Postaw na upominki wykonane z pysznej belgijskiej czekolady. Taki prezent wywoła uśmiech i zostanie zapamiętany na długo.
Więcej
czekoladki dla gości weselnych

Czekoladki dla gości weselnych

6 kwietnia 2018
Planujesz wesele? Szukasz prezentu dla gości? Zastanawiasz się, co podarować rodzicom zamiast bukietu kwiatów? Tak? Świetnie się składa! Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź sam.
Więcej
czekoladki na prezent ślubny - zdjęcie bombonierki

Czekoladki ślubne

5 kwietnia 2018
Zostałeś zaproszony na wesele? Świetnie! Ale nie wiesz co podarować Państwu Młodym w tym wyjątkowym dniu? A może planujesz własny ślub i szukasz idealnego prezentu dla swoich gości? Właśnie Twoje rozterki dobiegły końca! My znamy odpowiedź na te pytania. Najlepszy upominek weselny? To proste... Czekolada.
Więcej
czekoladki na dzień matki

Czekoladki na Dzień Mamy

4 kwietnia 2018
26 maja obchodzimy wyjątkowe święto. Dzień osoby, której wiele zawdzięczamy... Dzień Mamy.
Więcej
upominki wielkanocne - zdjęcie

Upominki Wielkanocne

8 marca 2018
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas, który spędzamy razem z bliskimi. To również wspaniała okazja na czułe gesty i słodkie upominki. Co podarować ukochanej osobie na Wielkanoc? Oczywiście czekoladę!
Więcej
upominki wielkanocne dla firm - zdjęcie

Upominki wielkanocne dla firm

7 marca 2018
Wielkanoc to radosny czas. To również wyjątkowa okazja na obdarowanie współpracowników i kontrahentów świątecznym upominkiem. Jest to świetny sposób na ocieplenie wizerunku marki oraz podziękowanie za wspólną pracę. Co wybrać? Podpowiadamy!
Więcej
prezenty wielkanocne - zdjęcie

Słodkie prezenty na Wielkanoc!

7 marca 2018
Temperatura na dworze rośnie, drzewa zaczynają się zielenić, a w parku coraz głośniej słychać śpiew ptaków. To znak, że wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna! A razem z nią zbliżają się radosne, rodzinne Święta Wielkanocne.
Więcej
Czekoladki na dzień kobiet

Czekoladki na dzień kobiet

22 lutego 2018
8 marca zbliża się wielkimi krokami. Dzień kobiet to wyjątkowe święto. Okazja, aby wyrazić wdzięczność bliskiej osobie. Jednak oprócz wspólnie spędzonego czasu warto podarować kobiecie coś jeszcze. Mały słodki upominek, który wywoła uśmiech na jej twarzy.
Więcej