• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Czekoladowy prezent

29 sierpnia 2018
Wybór idealnego prezentu wcale nie jest taki prosty. Czasem trzeba spędzić długie godziny, aby trafić wreszcie na coś idealnego. Nie zawsze jednak mamy na to czas. W takich stacjach warto postawić na coś sprawdzonego. Coś, co zawsze będzie strzałem w 10! Co to takiego? Sprawdźcie sami.
Więcej
czekoladki na okazje

Czekoladki na specjalne okazje

28 sierpnia 2018
Każda okazja jest dobra, aby osłodzić życie komuś za pomocą pysznej belgijskiej czekolady. W końcu jest to prezent, który przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek. Jaki zestaw upominkowy wybrać jednak w wyjątkowej sytuacji? Podpowiadamy!
Więcej
ekskluzywne czekoladki zdjęcie

Ekskluzywne czekoladki

27 sierpnia 2018
Szukasz słodkiego prezentu z wyższej półki? Chcesz, żeby zachwycał wysoką jakością, niepowtarzalnym smakiem i starannym wykonaniem? Mamy coś, co spełni te wszystkie kryteria! Prawdziwa belgijska czekolada i wykonane z niej najlepsze czekoladki.
Więcej
owoce w czekoladzie

Owoce w czekoladzie

26 sierpnia 2018
Lubisz orzeźwiający smak owoców i słodycz czekolady? Są to dwie rzeczy, które mógłbyś jeść bez końca? Jeżeli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Połączenie Twoich dwóch ulubionych smaków.
Więcej
czekolada i czekoladki z napisem zdjęcie

Czekoladki z własnym napisem

24 sierpnia 2018
Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego. Chcesz, żeby było to coś niepowtarzalnego? Jaki prezent najbardziej wzruszy i ucieszy obdarowaną osobę? My znamy odpowiedź na to pytanie. To proste... Personalizacja!
Więcej
czekoladki świąteczne zdjęcie

Czekoladki świąteczne

23 sierpnia 2018
Przed nami jesień, jednak zanim się obejrzymy, na kartkach kalendarza pojawi się grudzień i rozpocznie się wielka, przedświąteczna gorączka zakupów. Każdy w pośpiechu będzie szukał prezentów dla bliskich oraz upominków firmowych dla kontrahentów i współpracowników. Czy można tego uniknąć? Oczywiście! :) Za poszukiwania odpowiedniego można zabrać się już teraz!
Więcej
czekoladki na święta zdjęcie

Czekoladki na święta

22 sierpnia 2018
Zbliża się jesień, a zaraz po niej nastąpi, mroźna, lecz wyjątkowa i magiczna pora roku - zima. Wszystko to za sprawą Świąt Bożego Narodzenia. To niepowtarzalny czas spędzony w gronie rodzinnym. Idealne chwile, które można dodatkowo osłodzić pyszną belgijską czekoladą.
Więcej
czekoladowe upominki firmowe

Czekoladowe upominki firmowe

8 sierpnia 2018
Firma to ludzie. To oni tworzą zespół, który wspólnie dąży do jej rozwoju. Warto więc podarować im coś w ramach podziękowania za ciężką pracę. Co sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy.
Więcej
czekoladki firmowe

Czekoladki firmowe

7 sierpnia 2018
Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich pracowników lub kontrahentów? Nie wiesz co im podarować, aby podziękować za wspólną pracę. Postaw na to, co zawsze będzie strzałem w 10! Elegancki zestaw belgijskich czekoladek.
Więcej