Belgijskie praliny na każdą okazje
Czy istnieje prezent, który sprawdzi się świetnie zawsze, niezależnie od okazji? Kwiaty, wino... a co powiecie na czekoladki? Im nikt się nie oprze.

Pralinki czekoladowe to nie tylko słodycze o niepowtarzalnym smaku. To małe dzieła szkatułki, których kształt dopracowany jest w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Przyjmują różne formy, nawet te nietypowe. W naszej kolekcji można znaleźć czekoladki w kształcie gruszki, prezenciku, listka, a nawet serduszka.

Praliny belgijskie to klejnot w świecie słodyczy i łakoci. Właśnie dlatego, wymagają więc specjalnej oprawy, która podkreśli ich wytworny, niepowtarzalny smak. Pod warstwą rozpływającej się w ustach czekolady kryją się najróżniejsze nadzienia. Czekoladowe, orzechowe, marcepanowe, kawowe, owocowe... Wybór jest ogromny. U nas znajdziecie ponad 100 najróżniejszych połączeń smakowych.

Jak widzicie, pralinki, które dostarczamy Wam prosto z Belgii to wyjątkowe łakocie, które wymagają równie niepowtarzalnego opakowania. W związku z tym dokładamy starań, aby nasze bombonierki były eleganckie, pełne klasy i wdzięku. Oferujemy również najróżniejsze metody personalizacji jak np. grawer, nadruk, obwoluta, wstążka lub bilecik.

Pralinki to świetny pomysł na prezent dla każdego, kto jest fanem czekoladowych łakoci. Ich smak i kształt zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienie i wywoła uśmiech na każdej twarzy.