Czas na świąteczne prezenty firmowe
Święta tuż tuż. Czas pomyśleć o prezentach dla pracowników i kontrahentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem, w którym znajdziecie Państwo aktualną kolekcję zestawów bożonarodzeniowych.

Czekoladki, to najlepszy prezent na Święta Bożego Narodzenia. Słodkie upominki sprawdzą się świetnie dla klientów, kontrahentów, współpracowników oraz partnerów biznesowych. Wiemy, że preferują Państwo zakup świątecznych upominków ze znacznym wyprzedzeniem, dlatego z myślą o przyszłych partnerach biznesowych oraz naszych stałych Klientach, już teraz udostępniliśmy nasz nowy katalog świąteczny wypełniony zestawami, które zachwycą niepowtarzalnym wyglądem i finezyjnym smakiem zawartych wewnątrz pralin.

Tworząc nowy katalog staraliśmy się dopasować, w jak największym stopniu do Państwa potrzeb. Nasz zespół projektowy, po badaniu najnowszych trendów, z największą starannością zaprojektował limitowaną serię czekoladowych prezentów bożonarodzeniowych. Każdy z nich z istotną dla firm możliwością personalizacji.

Każdy, kto szuka wyrafinowanego upominku firmowego, może podarować pudełeczko docenianych na całym świecie belgijskich pralin z umieszczonym logo firmy, indywidualnym tekstem lub oryginalną grafiką. Nasi doradcy pomogą wybrać upominek dopasowany do potrzeb i budżetu, a zespół projektowy przygotuje bezpłatnie wizualizacje. Stworzymy dla Państwa najpiękniejsze i niepowtarzalne grawery, nadruki, bileciki i naklejki. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci każdej obdarowanej osoby, ponieważ praliny Mount Blanc, to gwarancja najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym nowym katalogiem.

Katalog świąteczny