Czekoladki na Dzień Babci i Dzień Dziadka
Dzień babci i dziadka już coraz bliżej. A wszystkie babcie i dziadkowie to z pewnością osoby wyjątkowe. Na pewno nie brak Wam pomysłów jak ich zaskoczyć. Własnoręcznie robione kartki, upieczone smakołyki, wyuczone wierszyki czy piosenki.

 

Ale czym ich jeszcze obdarować, by wyrazić im swoją wdzięczność za ich obecność, ciepły uśmiech, pomoc w odrabianiu zadań i słowa wsparcia w trudnych chwilach?
Dziadkowie uwielbiają swoje wnuki, mogliby o nich opowiadać na okrągło i spędzać z nimi czas, ale nie zawsze jest to możliwe. Za to my możemy w tym roku podarować im wyjątkowy prezent, który zajmie pierwsze miejsce na półce i po którego będą sięgać każdego dnia. Co to może być?

Z pomocą przychodzi nam wyjątkowa kolekcja czekoladek Mount Blanc zamkniętych w szkatułkach ze zdjęciem i specjalną dedykacją. Takie czekoladki na Dzień Babci i Dzień Dziadka to będzie niebywałe zaskoczenie, gdy na wieczku pudełka ujrzą podobiznę swoich wnuków, ze specjalnymi życzeniami. Pozostaje tylko wybrać piękne zdjęcie, które z pewnością ucieszy dziadków. Dodatkowo we wnętrzu szkatułki dziadkowie znajdą przepyszne belgijskie pralinki, które same rozpływają się w ustach. Są wśród nich czekoladki oblane mleczną, deserową i białą czekoladką, wypełnione przepysznymi nadzieniami owocowymi, karmelowymi, ganache. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. A jeśli będziemy mieli szczęście to i nam dostanie się jeden z tych przysmaków. Sama szkatułka jest również wyjątkową pamiątką i może później posłużyć jako skrytka na skarby dziadków, do której może czasem pozwolą nam zaglądnąć.

Innym pomysłem na czekoladki na dzień babci i dziadka, którzy są amatorami wykwintnych trunków, mogą być bombonierki lub balotynki wypełnione pralinkami z likierami. Jest to specjalna kolekcja Mount Blanc, która z pewnością zaskoczy dziadków i sprawi niemałą przyjemność w długie zimowe wieczory. Czekoladki stworzone zostały z czekolady deserowej, wypełnione są delikatną cukrową otoczką, która skrywa w swym wnętrzu najbardziej wyszukane likiery. Pralinki zapakowane zostały w kolorowe sreberka, na których znajdziemy informację, co skrywają w swym wnętrzu. Warto pokusić się o dodatkową personalizację wybranego zestawu. Dołączyć do niego ozdobną wstążkę i bilecik z własnymi, cudownymi życzeniami, który zostanie pamiątką na długie lata.
A może zamiast klasycznych czekoladek, skusimy się na coś wyjątkowego. Z pewnością, do wyjątkowych prezentów zaliczyć można balotynki wypełnione truflami, czyli czekoladkami o nieregularnych kształtach, które swój wygląd zawdzięczają tradycyjnej metodzie ich wytwarzania. Są one przygotowywane ręcznie i stanowią swoisty rarytas wśród koneserów. A przecież nasi dziadkowie to osoby wyjątkowe, którym chcemy podarować to co najlepsze, by wyrazić swoją wdzięczność za to co dla nas robią. Z pewnością będzie to wyjątkowy i niezapomniany prezent, którym obdarujemy babcię i dziadka.

Życzymy aby w tym ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich babć i dziadków oraz ich wnuków!