Czekoladki na Walentynki
Czy istnieje idealny prezent na święto zakochanych? Z pewnością tak. Są nimi specjalnie przygotowane czekoladki na walentynki. Ręcznie malowane malutkie czekoladowe pralinki z aromatycznymi nadzieniami w przeróżnych smakach: marcepanowym, koniakowym, karmelowym, praline.

 

Czekoladki na Walentynki


​Jedną z nich jest kolekcja Love Cream z pralinkami. Pralinki zostały zamknięte w bombonierce z okienkiem w kształcie serduszka. Przez okienko naszym oczom ukazują się przeróżne pyszności. Już w tym momencie możemy wyobrazić sobie harmonijnie dobrane smaki, otulone czekoladą mleczną, białą lub deserową, fantazyjnie ozdabiane kolorowymi dodatkami, które przykuwają oko i kuszą by ich skosztować.   Wykonane w kształcie serduszek, lub w klasycznych kształtach lecz zdobione pięknymi motywami dla zakochanych. Jak powstają takie czekoladowe cuda? To zasługa najlepszych chocolatierów. Każda z pralinek ma swoją niesamowitą historię i została zamknięta w swoistych walentynkowych kolekcjach. Czekoladki na walentynki pomimo wielu lat wciąż są wiodącym prezentem na to święto.

Kolejną propozycją są oryginalne czerwone pralinki przybierające kształt ust. W swym wnętrzu skrywają przepyszny, płynny, truskawkowy krem. Krem otacza biała czekolada, której specjalnie na tą okazję nadano czerwony kolor. Te pełne namiętności czekoladki przemawiają do nas: zjedz mnie, a poczujesz cudowną rozkosz. Czekoladki zostały zamknięte na podłużnym blistrze, przewiązanym finezyjnie ozdobną wstążką. To wspaniały prezent dla ukochanej osoby.
 


​Dla zakochanych mamy jeszcze więcej czekoladowych możliwości. Specjalnie skomponowany blister z pralinkami z białej czekolady. Niektóre z nich zdobione są motywem maleńkich, czerwonych serduszek. Delikatny motyw odkrywa nasze najskrytsze uczucia i przemawia do drugiej osoby: kocham Cię. Warto sięgnąć po te czekoladki wspólnie. Z pewnością sprawią one nieziemską rozkosz zakochanym, gdyż jedne z nich wypełnione zostały płynnym kremem z marakują, a drugie nadzieniem laskowe praline.

Miłość skrywa w sobie to co najlepsze, by jeszcze bardziej uczcić dzień zakochanych warto sięgnąć po blister wypełniony czekoladowymi serduszkami zapakowanymi w przepiękne czerwono – zielone sreberka. W środku znajduje się coś naprawdę wyjątkowego. Najlepsze z najlepszych marcepanowe i czekoladowo - orzechowe nadzienia obalane mleczną i deserową czekoladą. Pralinki same rozpływają się w ustach i w dodatku przybrały wyjątkowy kształt serduszek. Czy może być coś wspanialszego na prezent dla ukochanej osoby w takim dniu?  Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.

Zaś dla tych, którzy uwielbiają klasykę polecamy bombonierki serca, które skrywają w swym wnętrzu belgijskie praliny serduszka ozdabiane kolorowymi wzorkami oraz najwspanialsze z pralinek – belgijskie perły. Polecamy zwłaszcza bombonierki wykonane z welurowego materiału te klasyczne czerwone, ale również czarne i różowe. Może właśnie pora by trochę zaszaleć z kolorami i zmienić istniejące od lat wzorce. Miły w dotyku materiał z pewnością sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

Te pełne miłości czekoladki na walentynki zostały stworzone specjalnie dla Was, by sprawić, że tegoroczny dzień zakochanych będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.