Czekoladki na Boże Narodzenie
Spadające liście, chłodny wiaterek i coraz krótsze dni. To znak, że czas rozpocząć przygotowania do nadchodzącej zimy, a szczególnie do Świąt Bożego Narodzenia.

Zmiany w szafie, domowe porządki, zakupy dekoracyjne, planowanie potraw wigilijnych i prezenty. To ostatnie szczególnie spędzą wielu z nas sen z powiek? Przed nami znów długie godziny spędzone na zastanawianiu się co kupić bliskim osobom? Nie macie pomysłu? W takiej sytuacji najlepiej będzie postawić na coś sprawdzonego, co zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Jak pewnie wiecie, belgijska czekolada to upominek, który przypadnie do gustu każdemu.

Urocze choineczki, mikołaje, renifery, bałwanki i pingwinki. To czekoladowe postacie, które opanowały nasze świąteczne bombonierki. Pod elegancko ozdobionymi wieczkami kryją się również inne, uwielbiane przez Was pralinki całoroczne.

Wśród klasycznych, świątecznych zestawów w naszej ofercie znajdziecie również nowości. W tym roku wielbiciele czekolady znajdą u nas wyśmienitą czekoladę rubinową w świątecznej odsłonie oraz niepowtarzalne specjalności. W eleganckich woreczkach znajdują się aromatyczne ziarna kawy zanurzone w wyśmienitej czekoladzie mlecznej i obsypane kakao, chrupiące migdały w czekoladzie mlecznej podkreślone nutką cynamonu, zapakowane w złotka perły Creme Brulee oraz Marc de Champagne. Palce lizać!

Czekoladki bożonarodzeniowe będą pięknie prezentowały się pod elegancko przystrojoną choinką. To prezent, który oczaruję każdego bez wyjątku i zostanie w pamięci na długi czas.