Czekoladki na wielkanoc
Święta - doskonały czas by móc pozwolić sobie na trochę słodkości. Także osoby nam bliskie mogą rozkoszowaź się najwpanialszymi słodyczami stworzonymi z najlepszej czekolady dzięki naszej najnowszej kolekcji czekoladek stworzonych na wielką okazję jaką jest wielkanoc.

Żadne świeta, a szczególnie te wielkanocne nie mogą obejsć się bez koszyczka pełnego słodkich figurek w pysznych smakach i wiosennych kolorach. Każda taka pralinka to połączenie ogromnej pasji i pysznej belgisjkiej czekolady. Biała, mleczna, deserowa - każda z nich to niebywały smak, któremu nikt nie może się oprzeć. Przepyszne kombinacje smakowe zawarte w nadzieniach, nad którymi tak starannie pracujemy, by przypadły do gustu wszytkich, którzy ich kosztują.

Podarowanie komuś podarunku w postaci zestawu słodkości to świetny pomysł, by bliskie nam osoby poczuły się wyjątkowo. Bombonierki, które produkujemy tworzone są z największą starannością i miłością, by każdy obdarowany znalazł w nich małe słodkie cudo w sam raz dla siebie. Czekoladki na Wielkanoc mogłyby wydawać się banalnym prezentem. Jednak Mount Blanc dzięki swojej kreatywności potrafi sprawić, by nasze praliny potrafiły zaskakiwać zarówno smakiem jak i wyglądem. Baranki, kurczaczki, zajączki i wiele innych. To wszystko można znależć w naszych słodkich zestawach. 

Pięknie udekorowane pudełeczko, a w nim najsłodsze belgijskie czekoladki wielkanocne. Doskonały pomysł, na stworzenie cudownej atmosfery podczas zbliżającymi się dużymi krokami świąt Wielkanocnych. Gwarantujemy, że nasze zestawy umilą każdy czas zwłaszcza ten spędzony z rodziną i bliskimi.