Czekoladowe prezenty z okazji Dnia Nauczyciela
Dzień Nauczyciela to wyjątkowe święto. To wspaniała okazja, aby obdarować ulubionego wychowawcę słodkim prezentem i podziękować za trud włożony w przekazywanie wiedzy. Jaki upominek będzie najlepszy? Oczywiście czekoladowy!

14 października to wielkie święto w każdej szkole. To data, którą zna każdy uczeń, ponieważ tego dnia składa się podziękowania nauczycielom za ich niełatwą pracę. Wybór prezentu nie należy do prostych. Ale nie martwcie się! Wyśmienite belgijskie praliny to zawsze trafiony upominek dla każdego. Właśnie dlatego, stworzyliśmy kolekcję bombonier zadedykowanych z okazji Dnia Nauczyciela. W tym dniu liczy się słodki, miły gest, który wyrazi więcej niż tysiąc słów. W tej roli idealnie sprawdzą się nasze belgijskie pralinki, które umilą nauczycielom niejedną chwilę i pomogą zrelaksować się podczas przerw międzylekcyjnych.

W tym roku nasza oferta wzbogaciła się o nową linię pudełeczek zaprojektowanych specjalnie z okazji zbliżającego się święta. Eleganckie bombonierki Box, Tower, Ballotin i drewniane szkatułki Decor zostały udekorowane nadrukami z możliwością dodania zdjęcia klasowego oraz indywidualnych życzeń.

Jednak, jak pewnie wiecie, to nie opakowania są tu najważniejsze. Liczy się to, co kryje się w środku. W każdym z nich zestaw wyśmienitych belgijskich pralinek oblanych wysokiej jakości czekoladą, pod którą kryją się różnorodne nadzienia zarówno owocowe, jak i kawowe, marcepanowe, karmelowe, orzechowe. Dzięki tej różnorodności każdy znajdzie smak idealny dla siebie.

Jest wiele upominków, które można podarować z okazji Dnia Nauczyciela. Jednak to właśnie czekoladki są z pewnością najbardziej uniwersalnym i najsmaczniejszym upominkiem, który przypadnie do gustu każdego.

Zobacz produkty