Czekoladowe upominki z okazji Dnia Kobiet
Eleganckie bombonierki, kwieciste nadruki, wzruszające dedykacje i przepyszna belgijska czekolada. Już jest! Nowa kolekcja z okazji Dnia Kobiet!

8 marca to ważny dzień dla wszystkich pań - Dzień Kobiet. To kolejna okazja, aby podarować bliskiej osobie przepyszny, słodki upominek.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto. Właśnie dlatego, dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć na tę okazję równie niepowtarzalną kolekcję wyśmienitych, czekoladowych upominków.

Najnowsze zestawy to mix kwiecistych wzorów, pastelowych barw, wzruszających dedykacji, ale również zabawnych motywów. Wśród gustownie ozdobionych bombonierek Premium, Box, Finesse, Ballotin oraz drewnianych szkatułek znajdą się pudełeczka z humorystycznym nadrukiem "Super babeczka" z możliwością dodania imienia osoby która zostanie obdarowana.

Projektując nowe wzory, nie zapomnieliśmy również o ofercie dla firm. W naszym sklepie można zamówić bombonierki z okazji Dnia Kobiet z logo Twojej firmy.

Opakowanie jest ważne, jak pierwsze wrażenie. Jednak najbardziej godne uwagi jest wnętrze. Właśnie tam, pod elegancko ozdobionym wieczkiem kryje się czekoladowy skarb. Zestaw malutkich dzieł sztuki w postaci belgijskich pralin. Każda o innym, niepowtarzalnym smaku i dopracowanym, nawet w najdrobniejszym szczególe, kształcie. Pod warstwą białej, mlecznej lub deserowej czekolady kryją się rozpływające się w ustach nadzienia. Kawowe, orzechowe, marcepanowe... wybór jest ogromny.

Oprócz naszych topowych bombonierek, z okazji Dnia Kobiet polecamy również coś, co zaskoczy, a jednocześnie wywoła uśmiech na każdej twarzy. Mowa tutaj o czekoladowych figurkach. W naszej ofercie dla Pań znajdują się wyśmienite pomadki do ust, eleganckie buciki, smartphone i karta kredytowa. Każda z tych form wykonana jest w całości z najwyższej jakości belgijskiej czekolady.

Dzień Kobiet to idealna okazja, aby obdarować bliską osobę słodkim upominkiem. Zestaw belgijskich pralin w eleganckiej bombonierce świetnie komponuje się z bukietem pięknych kwiatów lub butelką dobrego wina.

Zobacz produkty na Dzień Kobiet