Nowość! Czekoladowe zaproszenia ślubne
Dzień Waszego ślubu tuż tuż? Czas zaprosić gości na wyjątkowe wydarzenie! W tej sytuacji świetnie mogą sprawdzić się czekoladowe zaproszenia ślubne.

Podczas przygotowań do ślubu i wesela trzeba pamiętać o wielu sprawach. Suknia ślubna, garnitur, sala balowa, menu, dekoracja... W tym całym zamieszaniu nie można jednak zapomnieć o jednym – o naszych gościach. A ich trzeba najpierw zaprosić. Pomocne w tym będą oczywiście zaproszenia ślubne.

I tutaj pojawia się pytanie – jakie zaproszenia wybrać? Czy jesteśmy skazani na zwykłe kartki z nadrukiem? Już nie! Mamy dla Was coś, czego jeszcze nie było. Zaproszenia wypełnione przepysznymi belgijskimi pralinkami!

Czekoladowe zaproszenia ślubne. Czy można zaprosić gości na wesele w słodszy sposób? Możemy śmiało przyznać, że nie! :) W naszej ofercie pojawiły się czekoladowe zaproszenia ślubne w postaci bombonierki Premium Mini wypełnionych zestawem belgijskich pralinek. Pod elegancko udekorowanym wieczkiem kryją się czekoladki w najróżniejszych kształtach i smakach. Do wyboru, aż 7 różnych wzorów, z miejscem na Wasz tekst, a konkretniej na treść Waszego zaproszenia ślubnego.

Jeżeli szukacie zaproszeń, które będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Jeżeli chcecie, by zachwyciły gości i wywoływały efekt "wow", to koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą ślubną.

Zobacz produkty