Podaruj słodki prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!
Wraz z początkiem Nowego Roku wielkimi krokami zbliżamy się do bardzo ważnego Święta. Już 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy dzień naszych ukochanych dziadków! To idealna okazja, aby pokazać im, jak bardzo ich doceniamy i obdarować miłym upominkiem.

Wybór prezentu na dzień Babci i Dziadka nie jest prosty. Z tej właśnie okazji Mount Blanc przygotowało dla Was masę słodkich inspiracji.

W naszej ofercie znajda Państwo szeroki wybór zestawów pralinek na Dzień Babci i Dzień Dziadka w pięknej, eleganckiej oprawie. Drewniane szkatułki, pudełeczka z zabawnym obrazkiem, a może personalizowane bombonierki ze wspólnym zdjęciem lub własnymi życzeniami? Wybór jest ogromny.

W te wyjątkowe dni, przede wszystkim liczy się wspólnie spędzony czas! A spotkania, jak wiadomo najlepiej smakują przy dobrej gorącej czekoladzie. W naszych lokalach każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. Z okazji ich święta, zaproś dziadków na pyszny czekoladowy deser i wspólne pogaduchy. Na miejscu możecie skomponować razem wymarzoną bombonierkę z ulubionych smaków i aromatów. Taki prezent na długo zatrzyma wspomnienia słodkich chwil i wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby.