Dzień Babci i Dziadka w Mount Blanc
Już 21 i 22 stycznia święto naszych ukochanych dziadków! To idealna okazja, aby osłodzić im życie i podarować wyśmienity, czekoladowy upominek.

Mamy teorię, że w każdym drzemie czekoladowy łasuch. Bo kto nie uwielbia czekolady? Właśnie z tego powodu zaprojektowaliśmy wyjątkową kolekcję, która sprawdzi się świetnie na Dzień Babci i Dziadka.

Z początkiem roku nasza oferta wypełniła się pudełeczkami z nowymi wzorami, wruszającymi dedykacjami, a przede wszystkim zestawami starannie dobranych pralin. Nowa linia na Dzień Babci i Dziadka to mix kształtów i kolorów. Na pudełeczkach Premium, Box, Finesse i uroczych balotynkach pojawiły się kwieciste wzory, które przypadną do gustu każdej Babci oraz nadruki, na których widok uśmiechnie się każdy Dziadek. Oczywiście zaprojektowaliśmy również wzory z miejscem na Wasz tekst. Bombonierka z własnymi życzeniami to piękny i wzruszający upominek dla każdego.

Oprócz pięknych bombonierek ze słodkim wnętrzem, polecamy również figurki. Jesteśmy pewni, że każdą Babcię zaskoczy, a jednocześnie zachwyci czekoladowy bucik, czy też bukiet wykonany z czekoladowych tulipanów. Mamy również coś dla Dziadka, który jest prawdziwym fanem technologii. Czekoladowy tablet, smartphone czy karta kredytowa będą strzałem w dziesiątkę.

Oczywiście najlepszym prezentem dla bliskiej osoby jest wspólnie spędzony czas. Wszyscy wiemy, że najlepiej rozmawia się i wspomina miłe chwile przy gorącej czekoladzie. Zapraszamy w tym wyjątkowym Dniu do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc na wyśmienite desery.