Nowa kolekcja na Dzień Mamy!
Już 26 marca święto wszystkich Mam! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję, która sprawdzi się świetnie, jako prezent na tę szczególną okazję.

26 maja, to szczególna data – dzień wszystkich Mam! To niepowtarzalna okazja, aby z całego serca podziękować za wszystko i pokazać naszą wdzięczność. A przy okazji osłodzić im życie! Jak to zrobić? Docenianą i uwielbianą na całym świecie belgijską czekoladą.

Nasza nowa kolekcja na Dzień Mamy, to różnorodność kształtów, kolorów i wzorów. Wybór jest ogromny. Zaczynając od pudełeczek Premium i zamykanych na magnes Finesse, przez krągłe Vintage, drewniane Decore i zachwycające Box. Serduszka, kropeczki, kwiaty i wiele innych kobiecych wzorów zagościło na wieczkach czekoladowych bombonierek. Nasi projektanci zadbali o to, aby pudełeczka wpasowały się w każdy kobiecy gust.

Oprócz gotowych wzorów, przygotowaliśmy również bombonierki z możliwością personalizacji. Upominek z Twoimi życzeniami wzruszy i zaskoczy każdą bliską osobę. Każde pudełeczko jest inne i niepowtarzalne. A pomimo to coś je łączy... słodkie wnętrze. Zostały one uzupełnione starannie dobranym mixem pralin o najróżniejszych kształtach i smakach. Pod warstwą belgijskiej czekolady w wersji białej, deserowej lub mlecznej kryją się niepowtarzalne nadzienia.

Jednak to nie wszystko. Nasze pudełeczka oprócz pralinek skrywają coś równie pysznego. Specjalnie z myślą o wszystkich Mamach przygotowaliśmy bombonierki, w których umieściliśmy czekoladowe tafle w kształcie serca. Każda z nich ozdobiona innymi, pysznymi dodatkami: suszona żurawina, truskawka lub malina.

Dla wszystkich tych, którzy lubią nietypowe prezenty, polecamy figurki czekoladowe. Słodkie formy w kształcie eleganckich butów, szminek, tulipanów, czy też tabletów i kart kredytowych. Taki upominek rozbawi każdego i pozostanie w pamięci na długi czas.

Czekolada, to wspaniały upominek na tę wyjątkową okazję. Podaruj swojej Mamie słodkie chwile w tym wyjątkowym dniu.

Zobacz produkty na Dzień Mamy