Nowości na Dzień Mężczyzny!
Nawet najwięksi twardziele uwielbiają czekoladę! Właśnie dlatego, z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny, przygotowaliśmy nową kolekcję eleganckich zestawów prezentowych wypełnionych pysznymi belgijskimi pralinkami.

Już zaraz po Dniu Kobiet, 10 marca, obchodzimy Dzień Mężczyzn. To niepowtarzalna okazja, by podarować wyjątkowej osobie słodki upominek. W związku z tym zespół Mount Blanc zaprojektował kolekcję bombonierek, która trafi w gust każdego Pana. Stonowane wzory w odcieniach szarości, błękitu, granatu i brązu to kolory przewodnie dominujące w naszych nowościach. Dodatkowym atutem są nadrukowane na wieczkach dedykacje. W środku jak zawsze zestaw starannie dobranych belgijskich pralinek, którym ciężko się oprzeć.

Projektując nową kolekcję jak zwykle zaczęliśmy od docenianych i lubianych bombonierek Premium. Tym razem nasi graficy stworzyli pudełeczka w 3 niepowtarzalnych wzorach: Bombonierka Premium w niebieskie paseczki, Bombonierka Premium z motywem marmuru, Bombonierka Premium z ciemnym nadrukiem w białe kwadraciki.

Panowie uwielbiają drewniane gadżety, dlatego w naszej kolekcji nie mogła zabraknąć szkatułek Smooth. Ciemnobrązowe pudełeczka z zasuwką skrywające w sobie słodką tajemnicę. Taki upominek wywoła uśmiech na twarzy każdego mężczyzny.

Nadszedł czas na dużą dawkę czekoladowej przyjemności. W śród zestawów prezentowych są również krągłe bombonierek Vintage i prostokątne pudełeczka z serii Box. Każda z nich ozdobiona niepowtarzalnym wzorem i zaskakująco pyszną zawartością.

Na koniec słodka bombonierka Cube z dedykacją "Dla Prawdziwego Mężczyzny" oraz seria 4 różnych Finnesse zamykanych na magnes. W każdej z nich mix pralinek, którymi można by zachwycać się bez końca.