Nowa kolekcja na Dzień Ojca!
Już 23 czerwca bardzo ważne święto - Dzień Ojca! To wspaniała okazja, aby złożyć Tacie słodkie życzenia i podarować pyszne upominki! Co wybrać? Podpowiadamy!

Święto naszych kochanych ojców zbliża się wielkimi krokami. Właśnie dlatego przygotowaliśmy elegancką kolekcję bombonierek, która przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

Nowości zaprojektowane specjalnie z myślą o Dniu Ojca to mix najróżniejszych pudełeczek: klasyczne Premium, krągłe Vintage, zachwycające Box, kuszące Secret, drewniane skrzyneczki Decor, zamykane na magnes Finesse i wiele innych... Każda z nich udekorowana eleganckim nadrukiem w stonowanych barwach i wypełnione po brzegi belgijskimi pralinkami, które kuszą kształtem i zachwycają smakiem.

Dla tych, którzy pragną, by ich prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny przygotowaliśmy jak zawsze serię bombonierek z możliwością nadruku własnych życzeń. Osobista personalizacja zachwyci i wzruszy każdą obdarowaną osobę. Taki prezent zostanie w pamięci Taty na długo.

Na koniec coś dla fanów czekoladowego szaleństwa - zachwycające figurki o najróżniejszych kształtach. Z okazji Dnia Ojca w szczególności polecamy czekoladowe karty kredytowe, kontrolery do gry, smartphony, tablety i zabawne buźki. Tego typu upominek, to gwarancja uśmiechu na każdej twarzy.

Belgijska czekolada, to idealny prezent z okazji Dnia Ojca. Złóż słodkie życzenia w tym szczególnym dniu.

Zobacz produkty