Firmowe prezenty na Wielkanoc
Już jest! Nowy katalog wielkanocny, w którym prezentujemy nasze nowe zestawy firmowe wypełnione wyśmienitymi belgijskimi pralinami.

Jak co roku, wraz z nadejściem stycznia, rozpoczęliśmy prace nad nowym katalogiem wielkanocnym. Wszystko to z myślą o naszych partnerach biznesowych oraz stałych klientach. Dzisiaj z dumą prezentujemy Państwu nasze nowe, firmowe zestawy prezentowe.

Jak zawsze staramy się w jak największy stopniu dostosować do Państwa potrzeb. Właśnie dlatego, po długim czasie spędzonym na analizie najnowszych trendów, nasz zespół projektowy z estetycznym wyczuciem i ogromną starannością zaprojektował limitowaną edycję czekoladowych zestawów Wielkanocnych.

W naszym aktualnym katalogu prezentujemy Państwu eleganckie zestawy prezentowe stworzone z myślą o zbliżających się Świętach. Każda z nich z istotną dla firm możliwością personalizacji. Zaczynając od bombonierek Elegnace, Box, Ballotin, Finesse, Vintage, kończąc na eleganckich szkatułkach wykonanych w całości z naturalnego drewna. Wewnątrz starannie dobrany mix całorocznych oraz świątecznych, belgijskich pralin. Wszystkie bombonierki ozdobione zostały pełnym klasy nadrukiem z możliwością personalizacji. Nie zabrakło również wyjątkowych nowości. Naszą nową linię urozmaicają pudełeczka w kształcie jajeczek, które kuszą już od pierwszego wejrzenia. Każde z nich wypełnione po brzegi czekoladowymi pisankami.

Nasza wielkanocna oferta została stworzona z myślą o najróżniejszych możliwościach personalizacji. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu wybrać upominek firmowy dopasowany do budżetu oraz okazji, a zespół graficzny przygotuje indywidualną wizualizację. Zaprojektujemy najpiękniejsze i niepowtarzalne grawery, nadruki, bileciki i naklejki z logo Państwa firmy.

Taki czekoladowy prezent to świetna wizytówka, która na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Zobacz produkty