Galeria pralinek Mount Blanc
Zapraszamy wszystkich miłośników do naszej galerii pralin, w której odnajdziecie swoje ulubione czekoladowe przysmaki oraz poznacie całą naszą ofertę. Kto wie, może odnajdziecie nowe, zaskakujące smaki, które podbija Wasze podniebienie i dołączą do grona tych najchętniej wybieranych, którym nie sposób się oprzeć.

Praliny z oferty Mount Blanc produkowane są wg tradycyjnych receptur z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Nasza oferta to ponad 100 rodzajów różnorodnych belgijskich przysmaków podzielonych na kilka kategorii. Aby łatwiej było się Państwu zorientować w rodzajach pralin, które możecie zamówić postanowiliśmy uruchomić internetową galerię pralin, w której prezentujemy naszą aktualną czekoladową ofertę. Pralinki można przeglądać z podziałem na kilka kategorii.

  • Rodzaj czekolady: mleczna, biała, deserowa, gorzka (zawartość kakao min. 72%) oraz łaczona biała z mleczną.
  • Rodzaj nadzienia: marcepanowe, praline, karmelowe, liquid cream, ganache, butter cream, advocat, specialite.
  • Rodzaj pralin: klasyczne, czekoladowe perły, specjalności (np. wiśnie w czekoladzie, praliny z płynnymi likierami, kandyzowana skórka pomarańczowa w czekoladzie itp.) oraz czekoladowe trufle.

Dzięki tym kategoriom, w intuicyjny sposób można odnaleźć rodzaj belgijskich przysmaków zgodnych ze swoimi preferencjami smakowymi lub dopasować je do gustu osoby, którą chcemy nimi obdarować. Zapraszamy wszystkich do słodkiej podróży po czekoladowej krainie Mount Blanc na www.praliny.mountblanc.pl