Katalog Boże Narodzenie 2017
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym nowym katalogiem, w którym prezentujemy aktualną kolekcję zestawów bożonarodzeniowych. Znajdują się w nim najnowsze i topowe zestawy świąteczne, które jak zawsze zachwycają elegancją, finezyjnym smakiem i niepowtarzalnym wzornictwem.

Wprawdzie do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale z doświadczenia wiemy, że są firmy i osoby, które prezenty świąteczne planują z wielomiesięcznym wyprzedzeniem gdyż chcą się jak najlepiej przygotować do tego gorącego, a jednocześnie radosnego okresu. Z myślą o przyszłych partnerach biznesowych oraz naszych stałych Klientach, już dzisiaj przygotowaliśmy i udostępniliśmy katalog prezentujący naszą bożonarodzeniową ofertę. Katalog ten jest owocem wytężonej kilkumiesięcznej pracy zespołu projektowego, który badając najnowsze trendy na rynku opakowań i prezentów firmowych, opracowywał nowe wzory bombonierek oraz możliwości personalizacji, która dla firm jest często kluczowym czynnikiem podczas podejmowania decyzji o świątecznych prezentach dla pracowników.

W nowym katalogu prezentujemy nasze najnowsze świąteczne kolekcje. Wykwintne bomboniery ze stylowymi świątecznymi zdobieniami, w których znajdują się kolekcje kilkudziesięciu belgijskich pralin. Uwielbiane przez naszych Klientów bombonierki z serii Finesse w nowej kolorystyce i z nowymi wzorami. Kuszące zestawy o tajemniczej nazwie Secret w trzech różnych kolorach ze świątecznymi motywami. Oczywiście nie zabrakło również naszego flagowego produktu jakim są drewniane szkatuły z przepięknymi grawerami oraz bożonarodzeniowymi nadrukami. Każda z nich po brzegi wypełniona jest belgijską czekoladową słodyczą. Na uwagę zasługują tegoroczne premiery w postaci zestawów o wdzięcznej nazwie Elegance. Prostokątne pudełeczka z przezroczystymi okienkami, które kuszą zawartością jeszcze przed rozpakowaniem. Zupełną nowością są również eleganckie, czarne torby prezentowe, w których znajdują się zestawy belgijskich słodyczy. W naszym katalogu nie zabrakło również balotynek w różnych wersjach kolorystycznych. Od zawsze cieszą się one olbrzymią popularnością gdyż ze względu na różne rozmiary pozwalają na idealne dopasowanie słodkiego upominku do zaplanowanego budżetu.

Nasz katalog to również obszerna lista możliwości i przykładów personalizacji. Na większości zestawów jesteśmy w stanie dopasować wzór do potrzeb klienta lub zaprojektować go zupełnie od nowa zgodnie z jego wskazówkami. Nasi graficy dzięki swojej kreatywności i wyposażeniu pracowni stworzą dla Państwa najpiękniejsze i niepowtarzalne grawery, nadruki, obwoluty, bileciki i naklejki. Dla tradycjonalistów, którzy jednak w elegancki i subtelny sposób chcą zaznaczyć swoją markę na słodkim zestawie mamy jak zawsze opcję personalizowanej wstążki ozdobnej, która wciąż jest na topie.

Doceniane przez smakoszy na całym świecie belgijskie czekoladki z różnorodnymi nadzieniami, które często zaskakują i zachwycają swoim połączeniem smaków, stylowe opakowania, a na nich przepiękne wzory nawiązujące do magicznego okresu świąt Bożego Narodzenia w połączeniu z bogatą paletą możliwości personalizacji tworzą upominek, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Zapraszamy do oglądania i pobierania katalogu.

Katalog Boże narodzenie 2017