Kolekcja ślubna Mount Blanc
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu nowożeńców dlatego zawsze dokłada się wszelkich starań aby uroczystość uświetniająca ten wyjątkowy moment była przepełniona elegancją oraz najwyższej jakości słodyczą. Zapraszamy do zapoznania się ze słodką kolekcją ślubnych zestawów z belgijskimi pralinami Mount Blanc.

Tradycją jest, że Młoda Para przygotowuje dla gości weselnych niewielkie upominki na pamiątkę wspólnej zabawy. Jednym z trentów w tym zakresie są czekoladki ślubne od młodych dla gości. Niewielkie zestawy liczące od dwóch do sześciu czekoladek znakomicie podkreślą słodką, weselną atmosferę i będą miłym podarunkiem, który każdemu sprawi radość . W ofercie Mount Blanc znajdują się urocze zestawy, które poza tym, ze zawierają przepyszne belgijskie praliny, mają również możliwość personalizacji. Ślubny motyw na pudełeczku uzupełniamy dodatkowo imionami młodej pary oraz datą zawarcia małżeństwa. Oryginalna grafika, niepowtarzalny nadruk z datą ślubu i wspaniała czekoladowa zawartość zestawów znakomicie będą współgrały z uroczystą atmosferą wesela.

Czekoladki dla gości to tylko jedna z możliwości wykorzystania czekoladowych przysmaków w ramach ślubu. Elegancka bomboniera ze stylową grafiką i indywidualnymi życzeniami, które wydrukujemy na Państwa życzenie na wybranym zestawie to wspaniały pomysł na słodki dodatek do prezentu ślubnego, dzięki któremu Młoda Para wspaniale rozpocznie swoje małżeństwo i te pierwsze dni dzięki czekoladkom Mount Blanc będą dla nich słodkim wspomnieniem. Stylowe szkatuły, klasyczne bombonierki Finesse oraz balotynki po brzegi wypełnione belgijską słodyczą, każde z tych opakowań ozdobione motywem związanym ze ślubem. Elegancja i staranne dopracowanie w każdym szczególe.

W trakcie wesela przychodzi taki moment kiedy nowożeńcy dziękują swoim rodzicom za wychowanie, troskę oraz pomoc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. To wspaniała i wzruszająca chwila, podczas której Młoda Para wręcza rodzicom pamiątkowe albumy oraz kosze wypełnione najlepszymi przysmakami. Warto zadbać aby wśród nich znalazła się również nasza bombonierka, która doda całości świetności oraz osłodzi rodzicom moment kiedy ich dzieci wyfruwają z gniazda i zakładają własną rodzinę. W tym celu idealnie sprawdzi się np. okazały zestaw Exquisite Tower, w którym na dwóch poziomach znajdują się różne rodzaje najwspanialszych belgijskich pralin.

Jest jeszcze jedna okazja związana ze ślubem, kiedy to nadchodzi czas rocznicy tego podniosłego wydarzenia. Nasze bombonierki idealnie sprawdzą się również w tych okolicznościach. Prezent z okazji rocznicy ślubu powinien być słodki aby małżeństwo mogło w trakcie degustowania czekoladek miło wspominać dzień, który ich ze sobą połączył. Bez względu czy to pierwsza, piąta czy piętnasta rocznica ślubu, belgijskie praliny w gustownych opakowaniach Mount Blanc będą idealnym prezentem za każdym razem.