Nowa kolekcja na Pierwszą Komunię Świętą
Maj zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim czas przygotowań i uroczystości komunijnych. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną kolekcję, która sprawdzi się świetnie zarówno jako prezent dla dziecka, jak i dla gości biorących udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Pierwsza Komunia Święta, to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. To również wspaniała okazja, aby obdarować bliską osobę odrobiną słodkości. W takim przypadku najlepiej sprawdzą się przepyszne belgijskie pralinki w gustownych bombonierkach.

Wśród naszych komunijnych nowości pojawiły się klasyczne białe pudełeczka Premium, Finesse oraz Box, krągłe Vintage z eleganckim nadrukiem, kremowe ballotynki, i drewniane szkatułki. Ponadto, kolorowe bombonierki zaprojektowane zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Każda z nich zachwyca niepowtarzalnym wyglądem i słodkim wnętrzem.

Dla tych, którzy chcą sprawić, aby prezent stał się jeszcze bardziej wyjątkowy mamy coś specjalnego. Bombonierki z eleganckim nadrukiem oraz możliwością personalizacji. Wieczko ozdobione życzeniami prosto z serca wzruszy i sprawi, że taki upominek pozostanie w pamięci obdarowanej osoby na długi czas.

Dzieci uwielbiają czekoladę. Dlatego właśnie oprócz bombonierek warto odwiedzić również nasz dział z figurkami czekoladowymi. Słodkie formy w kształcie smartfonów, tabletów, szminek lub lizaków-misiów wywołają uśmiech na każdej dziecięcej twarzy. Nie ma nic lepszego, niż pyszna belgijska czekolada w niepowtarzalnym wydaniu.

Belgijskie czekoladki, to idealny prezent z okazji tego wyjątkowego wydarzenia. Dlaczego? Bo czekolada to prezent, któremu nikt się nie oprze!

Zobacz produkty