Letnie Orzeźwienie w Mount Blanc
Lato, lato wszędzie… lato zawitało również do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc! Dzisiaj premierę ma nasze letnie menu, którym możecie cieszyć się przez całe wakacje! Zapraszamy wszystkich do naszych lokali po letnie orzeźwienie.

Kilkanaście nowych produktów wśród których znajdziecie wyśmienite desery lodowe ze świeżymi owocami, z chrupiącymi kuleczkami o smaku słonego karmelu czy tez z sosem malinowym i kawałkami białej czekolady. Każdy z nich jest wart tego aby ulec pokusie… Wiadomo, lody latem to podstawa, ale nie tylko je posiadamy w naszej wakacyjnej ofercie. Czym byłoby Mount Blanc bez czekolady? W tym roku kusimy Was belgijskimi czekoladami do picia na zimno z kulką lodów i wybornymi dodatkami takimi jak chrupiąca posypka słony karmel, świeże maliny, chrupiące beziki, bita śmietana. I znów nie sposób sobie odmówić tej przyjemności. Letnie orzeźwienie to oczywiście również zimne napoje wśród których znajdziecie trójwarstwowy koktajl ze świeżych owoców, wyśmienitą kawę mrożoną oraz rewelacyjną rabarbarową Ice-Tea. Nawet najwyższe temperatury nie będą Was przerażały. Na koniec zostawiliśmy absolutny hit tego sezonu – Lemoniady Mount Blanc! Wykonane w 100% z naturalnych składników, bez sztucznych barwników i syropów. Każda z nich wspaniale orzeźwia, znakomicie wygląda i jeszcze lepiej smakuje. Który smak wybierzecie na początek – malinę, cytrusy czy ogórek?

Lato to ukochany czas wszystkich dzieci i dla nich również przygotowaliśmy coś specjalnego. Naszych najmłodszych Klientów zapraszamy na dwie czekolady do picia. Jedna z nich to biała czekolada o smaku malinowym wraz z kolorowymi lentilkami. Druga to wyśmienita czekolada mleczna z posypką Kit Kat. Oczywiście dla dzieci przygotowaliśmy również lody dla ochłody. Jeden z deserów to pucharek ze świeżymi owocami i bitą śmietaną, a drugi to absolutna nowość w naszym menu – letni deser Delfin.

Zapraszamy na letnie przysmaki!