Głodni? Zapraszamy do Mount Blanc!
Oprócz wyśmienitych deserów w naszym menu znajdują się również dania idealne na śniadanie lub lunch. Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

Desery to nasza specjalność, szczególnie te czekoladowe. Jednak w naszym menu oprócz wyśmienitej czekolady, przepysznych lodów, aromatycznych kaw i herbat znajduję się coś jeszcze. Coś, co zaspokoi Twój głód!

Tosty polecają się na śniadanie!

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. To właśnie ono daje nam energii do pracy na cały dzień. Warto więc, aby było to coś smacznego, ale przede wszystkim pożywnego. Idealnie w tej roli sprawdzą się tosty, podawane z sałatką oraz świeżym, zielonym i czerwonym pesto, które przygotowujemy specjalnie dla Was.

Razem z pełnym witamin smoothie stworzą pełnowartościowy posiłek na dobry początek dnia.

Słodki lunch – naleśniki!

Wybiła 12:00? Czas zrobić sobie przerwę i coś przekąsić. Co powiecie na przepyszne naleśniki? Tak! W naszych kawiarniach oferujemy te słodkie placki z najróżniejszymi dodatkami: słodkimi owocami, lodami waniliowymi, bitą śmietaną. Każdy z nich polany belgijską czekoladą.

W Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc, o każdej porze dnia znajdziecie coś dla siebie. Zaczynając od pożywnego śniadania, po smaczny lunch i słodki deser. Zapraszamy serdecznie! :)