Nowa kolekcja bombonierek ślubnych!
Szukasz idealnego prezentu dla gości weselnych? Zostałeś zaproszony na ślub i nie wiesz co podarować Młodej Parze? My wiemy, co z pewnością sprawdzi się świetnie!

Wysokiej jakości czekolada sprawdzi się świetnie jako prezent na każdą okazję. Szczególnie w tak wyjątkowej chwili dla zakochanych - w dniu ślubu. Właśnie dlatego, zaprojektowaliśmy zestawy prezentowe, które zachwycają eleganckimi nadrukami i słodkim wnętrzem.

Wśród nich klasyczne pudełeczka Premium, krągłe Vintage, zachwycające Box, drewniane Decore i wiele innych. Każde z nich ozdobione eleganckim nadrukiem z życzeniami dla Pary Młodej.

Jeżeli szukasz prezentu, który wyrazi więcej niż 1000 słów, postaw na bombonierkę z możliwością personalizacji. Wieczko ozdobione eleganckim nadrukiem z Twoimi życzeniami wzruszy każdego i pozostanie w pamięci na długo.

Oprócz zestawów dla Młodej Pary, mamy również coś specjalnego dla gości weselnych. Gustowne bombonierki lub symboliczne ballotynki, to świetny sposób na wyrażenie wdzięczności za ich udział w tym ważnym wydarzeniu. Ozdobne pudełeczka z imionami Państwa Młodych i datą ślubu będą pięknie prezentowały się na weselnym stole.

Oprócz bombonierek weselnych, przygotowaliśmy również serię pudełeczek z myślą o rocznicy ślubu. Słodkie życzenia w formie eleganckiej bombonierki zadedykowanej specjalnie na tę okazję.

Belgijskie czekoladki, to idealny upominek z okazji tego wspaniałego wydarzenia. Dlaczego? Bo czekolada, to prezent, który zachwyci każdego!

Zobacz produkty