Nowa kolekcja na Dzień Chłopaka
Eleganckie pudełeczka, personalizowane zabawne nadruki i słodkie wnętrze. Zobaczcie naszą nową kolekcję bombonierek na Dzień Chłopaka.

W naszym sklepie online oraz Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc pojawiła się nowa kolekcja czekoladowych zestawów prezentowych, zaprojektowanych z myślą o zbliżającym się Dniu Chłopaka. Jest to idealna okazja, aby obdarować wyjątkową osobę smacznym upominkiem.

Nasze nowości wyróżniają się na tle dotychczasowych kolekcji. Są to wzory pełne humoru, które mają na celu wywołać słodki uśmiech na każdej twarzy. Na wysokiej jakości pudełeczkach nadrukowaliśmy zabawne wzory z możliwością personalizacji. Wśród nich zestawy dla najsłodszych facetów na świecie i tych, którzy są mistrzami ciętej riposty. Pojawiają się również wzory dla mężczyzn, którym czekolada dodaje energii "Powered by chocolate" oraz tych, którzy uważają się za ekspertów od zadań specjalnych. Jednak to nie wszystko! Podczas składania zamówienia, wystarczy, że podacie nam imię swojego chłopaka, a my umieścimy je na wieczku wybranej bombonierki.

Oprócz nowej kolekcji w naszej stałej ofercie znajdziecie całoroczne zestawy ze wzorami, które przypadną do gustu każdego Pana oraz niepowtarzalne czekoladowe figurki w kształcie pada do konsoli, tabletu, smartfon oraz karty kredytowej. Polecamy!