Nowe smaki lata w Mount Blanc!
Już jest! Nasze nowe menu, którym będziecie mogli cieszyć się przez całe wakacje! Zapraszamy wszystkich do naszych kawiarni po letnie orzeźwienie.

Uf jak gorąco! Nadszedł więc czas na letnie orzeźwienie. My ochładzamy Was w słodki, wyśmienity sposób. W naszych kawiarniach pojawiło się właśnie nowe menu letnie, którym będziecie mogli cieszyć się przez całe wakacje!

Na początek przygotowaliśmy coś specjalnego dla prawdziwych lodożerców! Przepyszne desery lodowe z najróżniejszymi dodatkami. Bezowo-truskawkowy, soczysty pomarańczowy, słodki z krówkami i chrupiący z Oreo i naszą belgijską czekoladą mleczną. Palce lizać!

Letnie orzeźwienie, to również zimne napoje! Wśród nich wspaniale gaszące pragnienie Ice Tea pomarańczowe i mocno miętowe o smaku Mojito, owocowe lemoniady oraz przepyszne kawy mrożone urozmaicone o najróżniejsze dodatki.

Nie zapomnieliśmy również o pysznej dawce witamin. W menu letnim znajdziecie 4 smoothie w wyśmienitych smakach "Zielony detox" ze świeżym jarmużem, truskawkowo-malinowa "Letnia fantazja", orzeźwiające "Mango z miętą" oraz "Marchewkowe love". Energia na cały dzień gwarantowana.

Wśród wakacyjnych nowości nie mogło zabraknąć koktajli na bazie naszej belgijskiej czekolady. W tym sezonie zachwycimy Was belgijską czekoladą na zimno do picia z gałką lodów oraz wybornymi dodatkami: piankami, truskawkami, krówkami, ananasem. A Wy, którą wybieracie?

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o małych, czekoladowych łasuchach. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy wyśmienitą, białą czekoladę do picia z truskawkami, czekoladę smerfową oraz 3 desery lodowe z przepysznymi dodatkami.

Nasze wakacyjne menu, to różnorodność smaków. Jesteśmy pewni, że wśród nich każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie!

Menu letnie