Nowości pełne smaku
Wyśmienite czekolady do picia, aromatyczna kawa mrożona, przepyszne desery lodowe... Zobaczcie, co nowego już jutro znajdziecie w menu wszystkich Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc!

Już jutro, 24 kwietnia, w kawiarniach Mount Blanc premiera naszych przepysznych nowości! Menu powiększy się o 5 wyśmienitych pozycji, obok których ciężko przejść obojętnie.

Desery lodowe
Przed nami ciepłe, słoneczne dni, dlatego prezentacje naszych nowości rozpoczniemy od tego, na co Wszyscy czekali całą zimę-od deserów lodowych! Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwie orzeźwiające propozycje. Pierwsza z nich to połączenie świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego, lodów winogronowo-jogurtowych i lodów mango, bitej śmietany oraz świeżych owoców. Drugi puchar to zupełnie nowe doznanie smakowe. Specjalnie dla Was wprowadziliśmy do oferty lody czarny kokos. Nowość, która fascynuje kolorem i zachwyca smakiem. Te niepowtarzalne lody połączaliśmy z malinowym musem, konfiturą ananasową oraz bitą śmietaną. Musicie tego spróbować!

Mrożona kawa
Kolejna nowość sprawdzi się świetnie na ciepłe, majowe dni. Mrożona kawa kajmakowa, zmiksowana z lodami waniliowymi i podana w pucharku ukoronowanym miseczką wafelkową z bitą śmietaną i słodkimi dodatkami.

Czekolady do picia
Na koniec coś, czego nie mogło zabraknąć! W końcu to nasza specjalność. Czekolady do picia na zimno. Tym razem w dwóch wersjach smakowych, z dodatkiem słodkich pianek marshmallows. Pierwsza to koktajl czekoladowy z belgijską mleczną czekoladą i bananem. Druga zaś biała, truskawkowa, z bitą śmietaną, podana w uroczym, pękatym słoiczku.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc, do spróbowania naszych wiosennych nowości!