Oferta wielkanocna dla firm
Już jest! Oferta wielkanocna dla firm. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym katalogiem, w którym prezentujemy aktualną kolekcję zestawów wielkanocnych. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnym wyglądem i finezyjnym smakiem zawartych wewnątrz pralin.

Z myślą o przyszłych partnerach biznesowych oraz naszych stałych Klientach, już dzisiaj udostępniliśmy nasz nowy katalog wielkanocny. Wiemy, że preferują Państwo zakup świątecznych upominków ze znacznym wyprzedzeniem, aby w późniejszym czasie móc cieszyć się w pełni tym wyjątkowym świętem. Dlatego właśnie staramy się dopasować, w jak największym stopniu do Państwa potrzeb. Po wielu godzinach spędzonych na badaniu najnowszych trendów, nasz zespół projektowy, z największą starannością stworzył limitowaną serię kolekcji Wielkanocnych. Każda z nich z istotną dla firm możliwością personalizacji.

W aktualnej ofercie prezentujemy Państwu nasze najnowsze świąteczne kolekcje. Każda z bombonierek udekorowana stylowym, wielkanocnym nadrukiem i życzeniami. Wewnątrz mix klasycznych oraz świątecznych belgijskich pralin, które zachwycają wyglądem i powalają smakiem. Prezentacje nowej kolekcji rozpoczynamy od uwielbianej przez naszych klientów, zamykanej na magnes serii Finesse, w nowej wielkanocnej odsłonie. Nie zabrało również eleganckich drewnianych szkatułek z kolekcji: Decor, Smooth i Luxury. Przeglądając katalog, warto zwrócić uwagę na nasze nowości. Kolekcja Spring Chocolates to bombonierki kuszące już od pierwszego wejrzenia. Biało-pastelowe pudełeczka z okienkami w kształcie jajeczek, przez które widać ukryte wewnątrz pralinki. Nie można też przejść obojętnie obok uroczej kolekcji Blue Easter i Sweet Easter. Każda z nich zachwyca wesołymi, niepowtarzalnymi nadrukami. Oprócz klasycznych zestawów pralinek i uwielbianych przez Państwa balotynek, w ofercie nie zabrakło również eleganckich zestawów prezentowych oraz zachwycających, czekoladowych tafli.

Nasz katalog został stworzony z myślą o różnych możliwościach personalizacji. Nasi doradcy pomogą wybrać Państwu upominek do budżetu i okazji, a zespół projektowy przygotuję indywidualną wizualizację. Nasi graficy stworzą dla Państwa najpiękniejsze i niepowtarzalne grawery, nadruki, bileciki i naklejki. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby, ponieważ praliny Mount Blanc to gwarancja najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem.

Katalog Wielkanoc 2018