Pełnia lata w Mount Blanc!
Już jutro premierę ma nasze nowe menu, którym będziecie mogli cieszyć się przez całe wakacje! Zapraszamy wszystkich do naszych kawiarni po letnie orzeźwienie.

Lato w pełni! Czuć je nawet w naszych Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc. W naszym menu pojawiły się orzeźwiające nowości, którymi będziemy zachwycać Was całe wakacje!

Na początek przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów owoców! Pyszne smoothies w 4 wyśmienitych smakach "Zielony detox" ze świeżym jarmużem, truskawkowo-malinowa "Letnia fantazja", orzeźwiające "Mango z miętą" oraz "Jagodowe love". Owocowe koktajle nie tylko wspaniale smakują, ale również dostarczają do naszego organizmu ogromną dawkę witamin! Energia na cały dzień gwarantowana.

Wśród wakacyjnych nowości nie mogło zabraknąć pucharów deserowych. Wiadomo, lody latem, to podstawa. Tego lata wybór w naszych kawiarniach jest ogromny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Puchar mango, słony karmel z czekoladą, czekoladowo marcepanowy, a może malinowo bezowy? Każdy z nich zachwycanie tylko smakiem, ale również wyglądem. Nie sposób im się oprzeć.

Nadszedł czas na gwiazdę naszego menu. Bo czym byłoby Mount Blanc bez czekolady? W tym sezonie zachwycimy Was belgijską czekoladą na zimno do picia z gałką lodów oraz wybornymi dodatkami: beziki, bita śmietana, orzeszki, truskawki, jagody. A Wy, co wybieracie?

Letnie orzeźwienie, to oczywiście także napoje! Wśród nich wspaniale gaszące pragnienie Ice Tea rabarbarowe, orzeźwiająca lemoniada cytrusowa I malinowa oraz przepyszne kawy mrożone urozmaicone o najróżniejsze dodatki. Mamy coś zarówno dla fanów owoców, jak i dla tych, którzy uwielbiają kawę z lodami.

Oczywiście, podczas tworzenia nowego menu letniego nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy wyśmienitą, białą czekoladę do picia z truskawkami. Całość udekorowana jest słodką bitą śmietaną i uroczym, cząsteczkowym misiem.

Nasze wakacyjne menu, to różnorodność smaków. Jesteśmy pewni, że wśród nich każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie!

Menu letnie