Personalizowanie prezenty
Szukacie prezentu, który zaskoczy i wzruszy do łez? Chcecie, żeby było to coś indywidualnego i szczególnego? Postawcie na bombonierki z możliwością personalizacji.

Gustowne bombonierki wypełnione belgijkami pralinkami, to idealny upominek na każdą okazję. Czekolada jest uniwersalnym, a zarazem eleganckim prezentem, który każdemu przypadnie do gustu. Bo kto jej nie uwielbia?

Jednak co, jeżeli zależy nam na tym, aby prezent był nie tylko elegancki i słodki, ale również wyjątkowy i niepowtarzalny? My mamy na to świetne rozwiązanie. Personalizacja!

Czy wiecie, że w naszym sklepie online istnieje możliwość zamówienia eleganckiej, drewnianej szkatułki z wieczkiem ozdobionym Waszym zdjęciem? Portret, ulubiony krajobraz, miłe wspomnienia... Prześlijcie nam Waszą ulubioną fotografię, a my nadrukujemy ją na wieczku gustownej bombonierki.

Ale to nie wszystko! Oprócz zdjęć, na szkatułkach możemy nadrukować lub wygrawerować również tekst. Osobiste życzenia i dedykacje wzruszą każdą obdarowaną osobę.

Oprócz drewnianych szkatułek mamy dla Was całą ofertę bombonierek z możliwością personalizacji, dostosowanych na każdą ważną okazję. Pudełeczka Premium, Vintage, Finesse, Cube, Boxy, a nawet urocze balotynki. Każde z nich ozdobione nadrukiem z miejscem na Wasz tekst lub zdjęcie.

Nie ważne czy to imieniny, urodziny, Dzień Mamy, Walentynki... Pomożemy stworzyć Wam indywidualny prezent dopasowany do każdej okazji.

Najpiękniejsze wspomnienia uwiecznione na fotografiach oraz ważne słowa, które możecie podarować wraz ze słodkim zestawem, zawierającym przepyszne belgijskie pralinki, to najlepsza niespodzianka dla bliskiej osoby.

Zobacz produkty