Czekoladki na Dzień Kobiet
Ogromnymi krokami zbliża się marzec. A co za tym idzie już niedługo tak długo wyczekiwane święto wszystkich pań - Dzień Kobiet

W dzień tak wspaniały  pragniemy zaskoczyć każdą kobietę. Nieważne czy jest to nasza mama, babcia, siostra czy dziewczyna. Wszystkie są wyjątkowe, a my wiemy jak sprawić, by każda z nich była oczarowana upominkiem stworzonym z okazji Dnia kobiet, który pokaże jej jak bardzo są dla nas ważne i jak wiele dla nas znaczą.

Nasze zestawy słodkości Mount Blanc to idealny przykład, że czekoladki na Dzień Kobiet nie muszą być nudne. Kolorowe nadruki, życzenia, zdjęcia czy teksty. Nawet mimo często zdarzającego się  klasycznego wyglądu opakowania to właśnie jego piękna dekoracja sprawia, że zestaw staje się niebanalny i powala wyglądem. I choć to nie opakowanie jest najważniejsze, to właśnie ono ma zachęcić każdą panią do poznania jego zawartości. Bowiem wewnątrz uroczego pudełeczka kryje się zestaw wyśmienitych belgijskich pralin którym nie sposób się oprzeć.

Każdy z naszych zestawów czekoladek na Dzień kobiet to połącznie ogromnej pasji, nieograniczonej wyobraźni oraz kreatywności. Najważniejsza jest jednak jedna rzecz podczas całego procesu tworzenia słodkości - ogromna wiedza o czekoladzie i sekretach jej produkcji. Wciąż na nowo staramy się odkrywać jej najlepsze kompozycje smakowe. Pyszne nadzienia w wielu odsłonach. Zarówno intensywnych jak i tych subtelniejszych. Wszystkie czekoladki zaprojektowane z okazji marcowego święta pań to gwaracja udanego prezentu i zachwytu wywołanego u  każdej kobiety.

Prezent z okazji Dnia Kobiet jest istotny. Jednak najcenniejszy upominek jaki możmy podarować bliskiej nam kobiecie z okazji jej wyjątkowego święta  to wspólnie spędzony czas i poświęcona jej uwaga. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich do naszych Pijalni Czekolady i Kawy

Mount Blanc, gdzie mile spędzicie to wspaniałe święto w świetnej atmosferze. Zachęcamy do odwiedzenia nas  i skosztowania pysznych czekoladowych wyrobów w wielu postaciach i smakach. Pozwól nam stworzyć piękne wspomnienie z wyjątkowego dnia doprawionego genialnym czekoladowym smakiem.