Prezent na Walentynki
Już niedługo wyjątkowe święto - Walentynki ! A dlaczego jest ono uważane za tak wyjątkowe? Ponieważ to święto zakochanych. To właśnie w ten dzień pragniemy pokazać naszej drugiej połówce jak bardzo nam na niej zależy i jak ważna dla nas jest. Mount Blanc przygotowałą na tę okazje specjalną propozycję. Najnowsza linia pralinek walentynkowych z pewnością zaskoczy nawet najbardziej wymagającą osobę.

Walentynki najbardziej kojarzą nam się z sercami, dlatego z myślą o wszytkich zakochanych przygotowaliśmy praliny w kształcie czerwonych i białych serduszek, ale także poza nimi jak zawsze idealne czekoladowe perły doskonałe jako prezent dla ukochanej. Również dla mężczyzny nasza firma zaprojektowała niebanalne zestawy walentynkowe zawierające pyszne czekoladki na walentynki w kształcie narzędzi czy też konsoli do gry. Intensywna i wyrazista deserowa, delikatna biała i kremowa mleczna belgijska czekolada sprawią, że każdy znajdzie małą słodkość w sam raz dla siebie i swoich bliskich.

Naszą czekoladą nie można się znudzić, bowiem w  naszej ofercie znaleźć można także specjalnie przygotowane na Walentynki tafle zrobione z najwyższej jakości belgijskiej czekolady ozdobione delkatnymi płatkami róży. A to wszystko w uroczym walentykowym opakowaniu, które każdy może udoskonalić dzięki możliwości personalizacji. 
To ona sprawia, że zamówione u nas czekoladki na walentynki oraz inne pralinkowe prezenty stają się jeszcze bardziej wyjątkowe i zachwycają każdego obdarowanego. Każdy może zadecydować jak będzie prezentować się  jego zamówienie. Mogą znajdowac się na nim życzenia, napis czy też zdjęcie z drugą połówką. 
Personalizacja zestawu walentynkowego to znakomity sposób na okazanie drugiej osobie jeszcze więcej miłości.

Czekoladki na walentynki - zamówienie online

W Mount Blanc istnieje możliwość zamówienia prezentu walentynkowego przez internet. Każde zamówienie zostanie dostarczone w wyznaczonym czasie i pod dowolny adres, ponieważ dokładamy wszelkich starań by każdy nasz klient był z nas zadowolony.
Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia w walentynkowy dzień naszych Pijalni czekolady i kawy, gdzie serwujemy czekoladę w każdej postaci. Delikatna, pyszna i wyrazista, dostępna z wielu odsłonach i wielu smakach.
Zapewniamy najlepszą belgijską czekoladę i romantyczny nastrój.