Słodkie prezenty dla Babci i Dziadka
Wielkimi krokami zbliżają się święta naszych ukochanych dziadków! 21 i 22 stycznia to dni, w których możemy pokazać naszym dziadkom, że o nich pamiętamy i doceniamy. To również idealna okazja, aby podarować wyjątkowy, czekoladowy upominek.

Jest wiele sposobów na to, aby pokazać naszym babciom i dziadkom jak bardzo ich kochamy. Jednym z nich jest podarowanie wyśmienitych belgijskich trufli, pralin, lub też oryginalnych czekoladowych figurek.

Jak co roku w tym czasie, nasza oferta wypełniła się bombonierkami z nowymi dekoracjami i wzorami, a także dedykacjami specjalnie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Świetną opcją jest również zaprojektowanie własnej, spersonalizowanej bombonierki. Dzięki możliwości umieszczenia na wieczku własnego zdjęcia, czy też życzeń, każdy może stworzyć prezent który będzie unikatowy i z pewnością doceniony przez obdarowanego.

Poza klasycznymi oraz personalizowanymi czekoladkami, możemy zaproponować także czekoladowe figurki. Czekoladowy smarphone, pyszne pomadki, czy też idealnie odwzorowujące prawdziwe egzemplarze czekoladowe narzędzia z pewnością wywołają uśmiech na nie jednej twarzy.

Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja na to, żeby powiedzieć naszym dziadkom jak bardzo ich kochamy. Nawet jeśli jesteśmy daleko i nie mamy możliwości złożyć życzeń osobiście. Dzięki opcji zamówienia prezentu w sklepie online i możliwości wysłania paczki pod dowolnie wskazany adres, każdy może sprawić dziadkom ogromną niespodziankę.

Dobrym pomysłem jest też zaproszenie na gorącą czekoladę czy też pyszny deser do kawiarni. W naszych pijalniach czekolady Mount Blanc wspólne świętowanie z dziadkami, z pewnością będzie pyszne i niezapomniane.

Zapraszamy do naszych Pijalni Czekolady. Nie tylko od święta.